שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שטרית לארה"ב: להוציא את "כך" מרשימת הטרור
  בראיון לעיתון קנדי אמר שר המשפטים כי הוא תומך בהוצאת הארגונים "כהנא חי" ו"כך" מרשימת ארגוני הטרור האמריקנית. "הוא מסתייג מכך שהם באותה רשימה עם בין לאדן", מסר יועץ התקשורת שלו. בתנועת כך מרוצים: "הגיע הזמן לבטל את ההוצאה שלנו מחוץ לחוק גם בארץ". ח"כ רן כהן: בתביעתו של שר שטרית יש מוסר כפול

  שר המשפטים מאיר שטרית מציע לארה"ב להוציא מרשימת ארגוני הטרור את ארגוני "כך" ו"כהנא חי". ברשימת הטרור נמצאים בין היתר ארגון הטרור של בין לאדן, אל קאעידה והחיזבאללה. כך עולה מראיון שהעניק שטרית אמש (ג') לעיתון הקנדי "טורונטו סטאר".
  "השר נשאל לדעתו על העובדה שגם ארגוני 'כך' ו'כהנא חי' נמצאים ברשימת ארגוני הטרור שהפיצו האמריקנים", אומר יועץ התקשורת של שר המשפטים, "והוא אמר שהוא מסתייג מכך שהארגונים נמצאים באותה רשימה עם אל קאעידה, החמאס והג'יהאד האיסלאמי, שהרי הם אינם מפעילים את אותו טרור ברוטלי, אכזרי, בלתי אנושי של הארגונים הללו. שר המשפטים אומר שבכל מקרה ארגון כהנא חי וכך הם מחוץ לחוק כבר שבע שנים ואין שום כוונה לשנות את המצב הקיים. לא היתה הצעה כזאת ואין הצעה כזאת".
  חברי תנועת כך הגיבו בסיפוק לדבריו של השר: "מספיק להיות דו פרצופיים. אם השר שטרית מסתייג מהכנסתנו לרשימה יחד עם בין לאדן, הגיע הזמן שמשרד המשפטים בארץ יבטל את הוצאתה של תנועת כך מחוץ לחוק".
  ח"כ רן כהן ממרצ תובע משר המשפטים מאיר שטרית לחזור בו מהתביעה להוציא את תנועת כך מרשימת ארגוני הטרור בארה"ב. "בתביעתו של השר שטרית", אומר רן כהן, "יש מוסר כפול: 'כך' הוא ארגון טרור התומך בשימוש באלימות ובהסתה גזענית גם בישראל וגם בארצות הברית, ועל כן אין מקום להוציאו מרשימת ארגוני הטרור".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שאול גולן
  אין הצעה כזאת. השר שטרית
  צילום: שאול גולן
  מומלצים