שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סאאב יורדת לשטח

  היצרנית השוודית הציגה מכונית קונספט חדשה העונה לשם X 9-3. קופה לשטח

  נראה שכח האנרציה עובד לטובת סאאב. אחרי 16 שנה בהם לא הציגה מכונית קונספט, חושפת החברה שתיים כאלה במהלך מספר חודשים. רק לפני כשלושה חודשים הציגה סאאב את ה-9X בתערוכת פרנקפורט - מכונית שמהווה לדבריהם שילוב בין קופה, רודסטר, סדאן וטנדר. זו נועדה להוות "הוכחה פיסית לדרך החדשה והמרתקת שבה הולכת סאאב". אלא שמתברר שלסאאב יש עוד הוכחה לאותה הדרך, שעונה לשם 3-9 X.

  קופה לשטח

  לקראת תערוכת דטרויט הקרובה שתיערך בחודש ינואר חושפת החברה איורים ראשונים של מכונית הקונספט הבאה. זו אמורה לשלב, איך לא, בין "עיצוב ספורטיבי ומושך עם יכולות שטח". מהמעט שניתן לראות מהאיורים הראשונים נראה שהקופה החדשה, כמו אחותה הגדולה ה-9X, עושה שימוש במבנה קורות ייחודי ובשטח חלונות גדול המקיף את הגוף. ואולם בשונה מה-9X, שמה של המכונית החדשה (3-9 הוא הדגם הקטן של סאאב) מצביע ככל הנראה על הפלטפורמה עליה היא תפותח או לפחות על כוונות הגודל. בכל מקרה, סאאב מציינת כי הפרטים המלאים ייחשפו רק במהלך תערוכת דטרויט.
  נשיא סאאב, פטר אוגוסטסון, אמר כי המכונית מהווה ביטוי נוסף לגישת העיצוב הספורטיבית והמולטי-דינמית של החברה, שהוצגה לראשונה בתערוכת פרנקפורט עם ה-9X. לדבריו, לקוחות סאאב יכולים לצפות שכל סממני העיצוב המופיעים במכונית הקונספט, יגיעו בזמן הקרוב למכוניות החדשות של החברה. אוגוסטסון הכריז לפני מספר חודשים על תוכנית פיתוח מוצרים אגרסיבית להצגת מכונית מייצור סדרתי, מכונית קונספט או מוצר חדש מדי שנה בשש השנים הקרובות. בינתיים הם עומדים בלוח הזמנים...


  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים