שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  משרד החוץ: רעיונות היועצים האמריקנים "מעניינים"
  שני היועצים האמריקנים שעבדו עבור ברק נפגשו עם נציגי משרד החוץ כדי לנסות ולקדם רעיונות שיסייעו בהסברה הישראלית בעולם. במשרד החוץ ביקשו מהשניים הצעה ובה פירוט עלויות הפרויקט

  נציגי משרד החוץ נפגשו הבוקר (ה') עם ג'יימס קארוויל וסטנלי גרינברג, יועציו לשעבר של ראש הממשלה אהוד ברק, שהגיעו לארץ כדי לקדם רעיונות הסברה.
  גרינברג וקארוויל נרתמו לעניין בעקבות פנייה של קבוצת צעירים יהודים אמריקנים שרצו לשפר את מערך ההסברה של ישראל בארה"ב ואף השיגו לשם כך מימון מתורמים יהודים.
  קארוויל וגרינברג גורסים כי על ישראל להשתתף במימון פרויקט שכזה אולם בפגישה היום במשרד החוץ לא עלה נושא המימון. במשרד החוץ אומרים כי הרעיונות שהושמעו בפגישה "יצירתיים ומעניינים" וכי כעת על שני היועצים להגיש הצעה כתובה עם פירוט עלויות הפרויקט.
  במשרד החוץ מסרבים בשלב זה לפרט מהם הרעיונות אולם מוכנים לומר שקהל היעד העיקרי הוא הדור האמריקני הצעיר, הסטודנטים בקולג'ים ובאוניברסיטאות.
  בפגישה, שנמשכה למעלה משלוש שעות, הבהירו קארוויל וגרינברג לבקשת משרד החוץ כי מטרתם אינה פוליטית והם אינם עובדים עבור מועמד זה או אחר במטרה לקדמו. זאת, בניגוד לדברי מקורבי ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, הטוענים כי השניים הם כלי הנשק החדש של ראש הממשלה שרון נגדו.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום איי פי
  שרון. "ניסיון להילחם בנתניהו", טענו מקורבי נתניהו
  צילום איי פי
  מומלצים