שתף קטע נבחר

יוסטון, אחרי שתי הארכות

הקומטס גברה על פורטלנד במשחק דרמטי, לעיניי 10,000 צופים

במשחק הבית הראשון שלה העונה, כפתה פורטלנד פיירס שתי הארכות על אלופת ה-WNBA בשלוש השנים האחרונות, קבוצת יוסטון קומטס. לצערה, זה כל מה שהיא יכולה הייתה לעשות.
10,227 צופים ראו את הדרמה נבנית עד לשיאה. 23 שניות לסיום ההארכה השנייה, במצב של שיוויון 87, קלעה טיפני ג`ונסון מהקומטס שתי נקודות קלות. סריל סוופס חטפה את הכדור מהתקפת פורטלנד בדרך לעוד שתי נקודות והעלתה את יוסטון ליתרון 4 נקודות, 12.6 שנית לסיום. סטייסי ת`ומס עוד צימקה את הפער לשתיים, אך סינטיה קופר קלעה שתי נקודות עונשין,3.4 שניות לסיום וקבעה את תוצאת המשחק 89:93.
המשחק שהוביל להארכה היה צמוד ומותח באותה מידה. 7.9 שניות לסיום המועד החוקי העלתה סוופס את הקומטס ליתרון 71:73 עם סל מחמישה מטרים, אך טולי בווילקוה מפורטלנד החזירה בסל מהיר וכפתה שיוויון עם הצלצול.
סטייסי ת`ומס, הרוקית, כמעט שניצחה את המשחק כשהעלתה את הפיירס ליתרון 79:81, דקה ו-12 שניות לסיום. פעמיים קיבלה פורטלנד הזדמנות להגדיל את הפער, לאחר החטאות של הקומטס, אך לא הצליחה לעשות סלים. ו-6.6 שניות לסיום השוותה סינטיה קופר את התוצאה, כדי לקבוע הארכה שניה.
בסיום המשחק אמרה קופר: "ציפינו למשחק קשה, ופורטלנד שיחקה טוב. הם נתנו לאוהדים סיבה לחזור ולצפות במשחקים בעתיד".
שריל סוופס סיימה עם 29 נקודות, 6 ריבאונדים ו-5 אסיסטים. טינה ת`ומפסון הוסיפה 17 נקודות ו-9 ריבאונדים וסינטיה קופר קלעה 22 נקודות.
סופיה ווית`רספון ואליסה בורס הובילו את פורטלנד עם 19 נקודות כל אחת.
פינליסטית השנה שעברה, ניו יורק ליברטי, הפסידה אמש (יום רביעי), את משחקה השני ברציפות מתחילת העונה. הליברטי הפסידה לפיניקס מרקורי 48:51.
בארני ריד הובילה את פיניקס עם 22 נקודות, כולל סל 24 שניות לסיום, שהעלה את פיניקס ליתרון נקודה (48:49). טוניה אדוארדס סגרה את הסיפור עם סל 1.1 שניות לסיום. את קלעיות הליברטי הובילה ויקי ג`ונסון (שחקנית אס"א רמת השרון בשנתיים האחרונות), עם 14 נקודות.

מומלצים