שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לאן נעלמה נבחרת הנוער של ניגריה?
  נבחרת הנוער של ניגריה הגיעה ארצה ביום שבת. אתמול בבוקר (ב') יצאו שחקניה לסיור במכון וינגייט ולא חזרו. מנהל אגף הנוער בהתאחדות: "אין לנו מושג איפה הם". שגרירות ניגריה: "אנחנו לא יודעים כלום". המשטרה: "איש הקשר שהיה אמור להגיש תלונה לא הגיע". גברי לוי סירב להגיב וניתק את הטלפון

  לאן נעלמה נבחרת הנוער של ניגריה? זאת השאלה ששואלים הערב (ב') משטרת נתניה, נבחרת הנוער הישראלית וגם שגרירות ניגריה. במוצאי שבת נחתו הניגרים בארץ, הגיעו כדי להתארח במכון וינגייט שבנתניה והיו אמורים להתמודד מחר נגד נבחרת הנוער של ישראל. אתמול, לאחר ארוחת הבוקר, הודיעו שני ראשי נבחרת הנוער של ניגריה יחד עם תשעה שחקנים כי הם יוצאים לסיור במכון וינגייט, אולם מאז נעלמו עקבותיהם.
  מנהל אגף הנוער בהתאחדות, פיני קינן: "ניתקנו איתם כל מגע וכעת אין לנו מושג היכן הם נמצאים".
  גם שגרירות ניגריה, שלמעשה כלל לא ידעה על בואה של נבחרת הנוער, היתה מופתעת מכל הסיפור ולא היה לה מושג היכן היא יכולה להיות. "אנחנו לא יודעים כלום על הסיפור הזה", נמסר מהשגרירות.
  בינתיים, גם המשטרה אובדת עצות. דובר מחוז מרכז, רפ"ק שאול ציונית: "משטרת נתניה קיבלה הודעה על הסיפור ונתנה הוראה לניידות שמסתובבות להקדיש תשומת לב מיוחדת לנושא הזה. מעבר לזה, איש הקשר שמלווה את המשלחת הניגרית אמר שהבוקר הוא יגיע כדי להגיש תלונה, על מנת שנוכל להתחיל לחקור, אולם עד כה הוא לא הגיע, ובינתיים אנחנו לא יכולים לעשות כלום".
  במשרד הפנים חושדים כי השחקנים ניצלו את הביקור כדי להסתנן לארץ: "לצערנו, לא אחת מנצלים גורמים שונים - כינוסים, תחרויות ואירועי ספורט כדי להערים על שלטונות המדינה ולהיכנס למטרת "עבודה בלתי חוקית". עוד מוסיפים במשרד הפנים, כי הם מצפים מההתאחדות לחקור את הנושא. "ההתאחדות אמורה לאסוף כמה שיותר פרטים על המקרה. כולל לברר את העניין עם ההתאחדות הניגרית. ברגע שיועברו אלינו כל הפרטים, נגיש תלונה במשטרה".
  יו"ר ההתאחדות, גברי לוי, הגיב כהרגלו בגסות, כשניתק את הטלפון תוך שהוא צורח: "אני לא מדבר עם אינטרנט".
  בינתיים, הודיעה ההתאחדות לשאר המשלחת הניגרית שהיתה אמורה לנחות בארץ הלילה, שלא להגיע לישראל ושני המשחקים שתוכננו נגד נבחרת הנוער בוטלו.
  מאמן נבחרת הנוער, זאב זלצר: "עבורנו זו מכה. גם ככה אנחנו סובלים ממחסור בהתמודדויות בינלאומיות, וזו היתה הזדמנות יוצאת מהכלל לשחק מול נבחרת ברמה גבוהה. זו היתה אמורה להיות טבילת האש של נבחרת הנוער החדשה, ולכן אני והשחקנים מאוכזבים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים