שתף קטע נבחר

טוב ששאלת

איך נוצרה האישה, חסרונות הויאגרה ואיך הגניקולוג כמכונאימהנדסי האשה

ביום שבו החליט אלוהים ליצור את האישה הראשונה, הוא קרא לסגנו וביקש ממנו לעצב יצור, שיהיה דומה לאדם ויוכל לספק לו חום, אהבה ותענוגות. כעבור שבוע קרא הסגן לאלוהים לראות את התוצאות: "הגעתי לחלק של המוח והעצבים", אמר לבוס. "אם לא אכפת לך, הייתי רוצה שתהיה נוכח".
"עשה את המוח של היצור קצת יותר קטן משל אדם", אמר אלוהים, "אבל הרבה יותר אינטואיטיבי, רחום ומסתגל לשינויים". "מה לגבי קצות העצבים, כמה רגישות ניתן לה בכפות הידיים?", שאל הסגן. "כמה נתת לאדם?", שאל האל. "200, בוס", ענה הסגן. "תן גם לה 200", ציווה אלוהים.
וכך עברו אלוהים וסגנו על גוף האישה, עד שהגיעו לאיברי המין. "כמה לתת לה?", שאל שוב הסגן. "כמה נתת לאדם?". "420", ענה הסגן. "תן גם לה 420", אמר אלוהים, "במחשבה שנייה, תן לה 10,000. אני רוצה לשמוע איך היא צועקת את השם שלי"

יתרונות הוויאגרה

גברת קשישה הולכת לרופא ומבקשת שיעזור לה להחיות את חיי המין שלה עם בעלה. "ניסית לתת לו ויאגרה?", שואל הרופא. "אוי ואבוי, הרי אפילו אספירין הוא לא לוקח כשכואב לו הראש, הו בחיים לא יסכים לקחת ויאגרה", עונה האשה. "שימי לו גלולה אחת בקפה", הציע הרופא ושלח אותה הביתה. כעבור שבוע מתייצבת הקשישה שוב בקליניקה. "איך היה?", שואל הרופא, "איום ונורא", עונה האישה. "הוויאגרה לא עבדה?", מתפלא הרופא. "דווקא עבדה. הוא גמר את הקפה, זרק אותי על השולחן, וקרע ממני את הבגדים. זה היה פשוט נורא". "אני לא מבין, מה היה כל כך נורא?", שואל הרופא. "אני לא חושבת שאני אוכל להיכנס עוד פעם לסניף הזה של מקדונלדס", עונה האישה

עניין תיאורטי

ילד אחד מקבל משימה לכתוב חיבור על ההבדל בין תיאוריה לבין מציאות. הוא מגיע הביתה ומבקש עזרה מאביו. האב חושב קצת ואומר:" לך תשאל את אמא שלך, אם היא מוכנה לשכב עם השכן תמורת 5,000 דולר". הילד הולך וחוזר עם תשובה חיובית. "עכשיו לך ושאל את אחותך את אותה שאלה", אומר האב. הילד הולך וחוזר עם עוד תשובה חיובית. "עכשיו אתה מבין?", שואל האב. הילד מביט בו מבולבל. "בתיאוריה" מסביר האב, "אנחנו יושבים על 10,000 דולר. במציאות אנחנו תקועים פה עם שתי שרמוטות"

שיעור בגינקולוגיה

גינקולוג עשה הסבה למכונאות רכב. בגמר הקורס קורא לו הבוחן ואומר: קיבלת 120 נקודות - 100 משום שהיית מושלם, ועוד 20 נקודות בונוס. שואל הגינקולוג המופתע: "למה בונוס?" עונה לו הבוחן: "כי 30 שנה אני בוחן וזו הפעם הראשונה שאני רואה פירוק והרכבה של מנוע דרך האגזוז"

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים