שתף קטע נבחר

הכל נשאר במשפחה

טקסני בבית זונות וילד על המרפסתפוריות ספורטיבית

יהודי, נוצרי ומוסלמי משוויצים זה בפני זה בפוריות שלהם. היהודי אומר: "יש לי ארבעה ילדים. עוד אחת ותהיה לי קבוצת כדורסל". הנוצרי אומר: "יש לי עשרה ילדים. עוד אחת ותהיה לי קבוצת כדורגל". המוסלמי אומר: "יש לי 17 נשים, עוד אחת ויהיה לי מגרש גולף"

שליחות גורלית

טקסני נכנס לבית זונות בניו-יורק ומחפש בחורה בשם ארלין. המאדאם מראה לו את חדרה, והוא ניגש לארלין ואומר: "יש לי 200 דולר בשבילך". הוא משלם לה, והם מבלים לילה קסום ביחד. למחרת הוא ניגש שוב לבית הזונות ומחפש את ארלין. "יש לי עוד 200 דולר בשבילך", הוא אומר לה, והם מבלים עוד לילה קסום. בלילה השלישי הסיפור חוזר על עצמו – ארלין, 200 דולר, לילה קסום. ואז היא שואלת אותו: "מאיפה אתה?". "מדאלאס", הוא עונה. "יש לי אחות בדאלאס", אומרת ארלין. "אני יודע", עונה הטקסני, "היא ביקשה ממני למסור לך 600 דולר"

עונג שבת

ביל ומארלה גרו בדירה קטנה ולא ידעו מה לעשות עם בנם בן העשר כשרצו לקיים יחסי מין מהירים בשבת. בסוף החליטו להעמיד אותו על המרפסת ולבקש ממנו לדווח להם מה קורה בשכונה. זה יעסיק אותו לשעה בערך, חשבו שניהם, והוא לא ישתעמם. ההורים נכנסו למיטה והחלו להתפשט, והילד נעמד על המרפסת והתחיל לדווח. "אמבולנס הגיע לשכנים מימין, ג'וני עובר על אופניים חדשים, האנדרסונים עושים כביסה, ונראה שהג'ונסונים שוב מזדיינים". "מה, איך אתה יודע?", הזדעזעו ההורים. עונה הילד: "כי הילד שלהם עומד במרפסת וצופה על השכונה"

הכל נשאר במשפחה

אשה מבוגרת נכנסת הביתה ותופסת את בתה במיטה עם ויברטור. "מה את עושה", היא צורחת עליה, והבת עונה: "אמא בחייך, אני בת 40, אני לא נשואה ולא יוצאת עם אף אחד, אלה שנות ה-90, אז תעזבי אותי". האם מנידה לה בראשה ועוזבת את החדר. למחרת, נכנס האב הביתה ותופס את בתו באותו מצב. "מה את עושה?", הוא צורח. היא מספקת את אותו הסבר והוא יוצא בבושה. באותו לילה האם מתעוררת ויורדת למטבח, ומוצאת את בעלה עם כוס בירה ביד אחת, והוויברטור בשנייה. "מה אתה חושב שאתה עושה?" היא נסערת. "תירגעי", עונה הבעל, "מה איכפת לך אם בנאדם שותה כוס בירה עם החתן שלו?"

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים