שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אי בהירות לגבי שידורי המונדיאל בערוץ 1
  הוועד המנהל של רשות השידור דחה את הצעת המנכ"ל, רן גלינקא, לרכישת הזכויות על משחק הפתיחה ומשחקי חצי הגמר והגמר. עלות הרכישה נאמדת בחמישה מיליון דולר

  בישיבתו השבועית אתמול (ראשון) דחה הוועד המנהל של רשות השידור את הצעת המנכ"ל, רן גלינקא, לרכישת זכויות השידור על חלק ממשחקי המונדיאל בערוץ 1. ע"פ ההצעה, הרשות הייתה אמורה לשלם חמישה מיליון דולר בתמורה לשידור משחק הפתיחה של המונדיאל, ב-31 במאי, שני משחקי חצי הגמר, משחק הגמר וכן תקצירים משאר המשחקים.
  בסיכום הישיבה צויין כי הוועד המנהל מכיר בחשיבותם של שידורי ספורט מסוג זה בערוץ 1, אולם בסופו של דבר הוחלט לדחות את ההצעה בשל אי כדאיות כלכלית. חברים בוועד טענו כי התמורה שמקבלת הרשות עבור הסכום המשולם אינה מספקת ודרשו כי הרשות תקבל זכויות שידור של משחקים נוספים מלבד הארבעה האמורים. ל-YNET נודע כי למעשה כוונת חברי הוועד הייתה לכלול בעיסקה את כל המשחקים.
  לאור דחיית ההצעה לא ברור בשלב זה אם יפנה המנכ"ל למחזיקת הזכויות, חברת צ'רלטון, במטרה לנסות ולקבל מהם הצעה משופרת או שערוץ 1 יוותר על האפשרות לשדר את המשחקים וכך יוכלו גם ערוצים אחרים, כגון ערוץ 2, ערוץ 10 או ערוץ הספורט, לרכוש את זכויות השידור מצ'רלטון. יצויין כי איגוד הכדורגל הבינלאומי, פיפ"א, שמכר את זכויות השידור לצ'רלטון, מחייב את הרוכשים לשדר את ארבעת המשחקים האמורים בערוצים פתוחים (שאינם דורשים תשלום עבור צפייה).

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים