שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "ערוץ 10 מעליב את באר שבע"

  סגן ראש העירייה: בסדרה "תיק סגור" נאמר: "מה, לא החזירו את באר שבע לפלשתינים?"

  ערוץ 10 פוגע בתושבי באר שבע ומזלזל בהם - כך טוען סגן ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', במכתב חריף שהוא מפנה למנכ"ל הערוץ, יוהנה פרנר.
  מה שעורר את זעמו של דנילוביץ' היא הסדרה "תיק סגור", המשודרת בערוץ בימי שני. עלילתה של סדרת הפלילים מתרחשת בעיר באר שבע. כדי להוכיח את טענותיו מצטט סגן ראש העירייה כמה מהדברים שנאמרו בסדרה: "מה לא החזירו את באר שבע לפלשתינים?"; "כוס אמא של בן גוריון, למה באמצע המדבר?"; "את יודעת שאני כבר שבועיים בעיר המחורבנת והמסריחה הזאת?"; "רוצה מכות?, בוא בחוץ, נעשה את זה כמו שעושים בבאר שבע".
  במכתבו לפרנר טוען דנילוביץ', "שהערוץ פוגע בתדמית העיר תוך התייחסות מזלזלת ובוטה כלפי תושביה". הוא הודיע כי יפנה ליועצים המשפטיים של העירייה כדי שאלה יפעלו משפטית להורדת הסדרה מלוח השידורים.
  בהתייחסו לססמת הפרסומת שליוותה את עלייתו של הערוץ החדש לאוויר, שואל סגן ראש העירייה בסיום מכתבו את פרנר: לאחר צפייה בסדרה וולגרית זו, שנודף ממנה ריח גזעני, האם לדעתך כל המדינה 10?"
  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "לקחנו דמות שמרגישה דחייה כלפי באר שבע, כדי לחזק את הדרך שבה היא מתאהבת במקום ובאנשיו. אין להתרשם מהשירות הגדול שהסדרה עושה לעיר ולתושביה על-פי שני פרקים. אנחנו מזמינים את סגן ראש העירייה לצפות בהמשך הסדרה ולהיווכח בעצמו".
  השתתף בהכנת הידיעה: ערן הדס

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "תיק סגור". למה באמצע המדבר?
  לאתר ההטבות
  מומלצים