שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפורסטר מתחדש
  רכב הפנאי-שטח המקורי של סובארו עומד לעבור עדכון מקיף. אלינו רק בשנה הבאה

  תערוכת הרכב בשיקאגו אינה עשירה בהופעות בכורה רבות. אבל סובארו פורסטר מחודש זה לא רק חדשות מעניינות לשוק האמריקאי הגדול, גם עבורנו יש לכך משמעות. לצערנו, מלבד תמונות רשמיות אין בנמצא בינתיים פירוט מפי החברה על השינויים מתחת לעור. אבל מבחוץ, הסיפור שונה לחלוטין.
  ובכן, הפורסטר עבר ללא ספק מתיחת פנים משמעותית, הנראית יותר כמו לבוש חדש לחלוטין. ואם אתם תוהים מדוע ולמה זוכה הפורסטר לעדכון ויזואלי מקיף כל-כך , למרות שהוא מעולם לא נראה מיושן, נזכיר כי העיצוב המקורי שלא השתנה במיוחד במהלך השנים הוצג עוד ב-1997, ואילו לפני שנתיים עבר מתיחת פנים קלה.
  הפרופורציות נותרו אמנם של סטיישן רחב מותניים וגבוה, אך בעיקר החזית והאחוריים מצביעים על שינוי מגמה מסוים אצל היפנים. לא עוד רכב פנאי שאינו משוכנע היכן הוא משתלב, אלא אחד השייך בפירוש לקטגוריה הולכת וגדלה, עם קווי מתאר רכים מבעבר.
  מלפנים בולט בעיקר פגוש גדל-ממדים, עם סבכה קדמית חדשה בעלת חלוקה אופקית – כמו בדגמי הלגאסי ואאוטבק- ותפיחות כנפיים זוויתיות. מאחור השינוי בולט עוד יותר, עם יחידות התאורה משולשות במקום הרבועות בעבר, שמשה אחרת ופגוש חדש. בארה"ב הרכב יוצע למכירה בזמן הקרוב, באירופה הוא עתיד להגיע לקראת סוף השנה הקלנדרית.
  אצלנו המצב מסובך מעט יותר. גרסתו האחרונה של הפורסטר הנוכחי, זו המיועדת לשנת המודל העכשווית, עדיין לא התחיל להמכר כאן. תחילת שיוו מתוכננת לקראת החודש הבא (מרץ), כך שניתן לשער שלפחות שנה אחת הוא יהיה איתנו. הפורסטר החדש, מן הסתם, ידיע על-כן רק לקראת שנת הדגם הבאה - 2004.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים