שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל חיפה: הקמת קבוצת הניהול במגעים מתקדמים
  באיחור של חודשיים קיבלו שחקני הקבוצה את משכורות דצמבר, לא כולל פרמיות. אלון דנקנר נפגש היום עם ראש העיר, עמרם מצנע, ודן עימו באפשרות כי הוא יעמוד בראש קבוצת ניהול, שתיקח את חסותה על הפועל חיפה כבר העונה

  שחקני הפועל חיפה התבשרו היום (ב') כי יקבלו את משכורות דצמבר, באיחור של חודשיים. עם זאת, תשלום המשכורות לא יכלול את הפרמיות המגיעות לשחקנים. ההנהלה הצליחה לגייס את הכסף ממשרד כרטיסים, שרכש מראש את הכרטיסים לדרבי הקרוב. בקבוצה אמורים לקבל גם כסף מההתאחדות בעבור זכויות שידור, וכן סכום לא מבוטל ממכירתו של עופר טלקר לבית"ר ירושלים.
  ברשות לבקרת תקציבים הדגישו היום כי לא ידוע אם גם מנהלי הקבוצה יזכו לקבל את שכרם, מאחר שחוזיהם הופקדו רק לאחרונה. כזכור, לפני כשבועיים התברר כי לכל אנשי המנהלה של הפועל חיפה אין חוזים בבקרה, ולכן קיים ספק גדול בנוגע לתשלום שכרם. יו"ר הבקרה, יאיר רבינוביץ', אמר בעניין: "היועץ המשפטי של ההתאחדות בודק את הנושא ונקבל כל החלטה שלו".

  דנקנר נפגש עם ראש העיר

  אלון דנקנר נפגש היום עם ראש העיר, עמרם מצנע, ודן עימו באפשרות כי הוא יעמוד בראש קבוצת ניהול, שתיקח את חסותה על הפועל חיפה כבר העונה. בפגישה נדונה גם אופציה שלפיה, ההסתדרות תזרים כסף לקבוצה. ממשרדו של מצנע אישרו ל-ynet את קיום הפגישה, אולם סירבו להגיב על תוכנה. גורמים המקורבים לדנקנר אמרו כי יתכן שקבוצת הניהול תקום כבר בשבוע הקרוב.
  מנכ"ל הפועל חיפה, אבי קאופמן, ייפגש מחר עם רבינוביץ' במשרדו בתל אביב במטרה לשכנעו לחזור לתפקיד נאמן הקבוצה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוסי רוט
  לא קיבלו עדיין פרמיות. הפועל חיפה
  צילום יוסי רוט
  מומלצים