שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מנהלת הליגה וההתאחדות: עדיין אין הסכמה
  ההתאחדות לכדורגל עומדת בסירובה להשאיר את חברי מנהלת הליגה ברשימת המזכירות שלה, ועקב כך לא אישרה גם היום המנהלת את האמנה שאמורה להסדיר את היחסים בין הגופים

  מנהלת הליגה לא אישרה גם היום בישיבתה את האמנה שאמורה להסדיר את היחסים בינה לבין ההתאחדות לכדורגל. סלע המחלוקת הרציני הוא דרישתה של ההתאחדות להוציא את חברי מנהלת הליגה מרשימת חברי המזכירות שלה, ולהשאיר רק חבר מנהלת אחד בתפקיד של משקיף.
  אחד מחברי המנהלת אמר בנוגע לסוגייה זאת: "ההתאחדות לכדורגל היא זו שמטפלת בנבחרת ולא יכול להיות מצב שבו רק לאנשים מקבוצות ליגה ב' ו-ג' תהיה מלה בכל מה שקשור לנבחרת. הם דורשים מאתנו למעשה להתנתק מהכדורגל וזו דרישה לא ריאלית".
  ישיבת המנהלת התקיימה במשרדו של לוני הרציקוביץ', הבעלים של קבוצת מכבי תל אביב. בתחלית הישיבה נפגשו חברי המנהלת עם שר המדע, התרבות והספורט, מתן וילנאי והעלו בפניו את הצורך בהתערבות המשרד בנושאים שונים, כגון הוצאות השיטור במגרשים, חלוקת כספי הטוטו ובנוסף העלו בפניו את בעיית ההימורים הלא חוקיים. וילנאי מצדו אמר כי המשרד ינסה לעזור בכל דבר, והוסיף כי ברגע שיאושרו הימורים חוקיים על משחקי הכדורגל תמוגר מעצמה תופעת ההימורים הבלתי חוקיים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים