שתף קטע נבחר

השר ישי: יש להטיל כתר סביב כל הכפרים ברשות

בעקבות הפיגוע בירושלים, אמר שר הפנים: הכוונה האמיתית של ערפאת - לרצוח כמה שיותר יהודים. ח"כ שריד: הפיתרון - הצבת כוחות בינלאומיים שיפרידו בין הישראלים והפלסטינים

שר הפנים אלי ישי אמר היום (ה') כשהגיע לבקר את פצועי הפיגוע בירושלים, כי "רואים את הכוונה והמטרה האמיתית של ערפאת - לרצוח ולהרוג כמה שיותר יהודים". ישי אמר כי "ההמלצות שלי לקבינט יהיו שאין מנוס מלנקוט בצעדים קשים - עוצר וכתר סביב כל הערים והכפרים הפלסטינים. אין יוצא ואין בא. עד שיבינו שצריך לעשות לזה סוף".
יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, אמר לאחר הפיגוע, שכל המשך משא ומתן מדיני עם הפלסטינים, ומתן היתר לערפאת לצאת מהשטחים יהיה בגדר מתן פרס לטרור, ועידודו בדרכו לערי ישראל. "ערפאת נושא באחריות לפעולות הטרור המתרחשות מתחילת האינתיפדה ועליו לשלם את המחיר על כך".
שר הבריאות, ניסים דהאן, אמר כי "ערפאת סוחב עוד 48 שעות כדי לשלוח עוד 48 מתאבדים". לדבריו, "הארועים של טול כרם יחזרו על עצמם פי עשר".
לעומתם, קרא יו"ר האופוזיציה ח"כ יוסי שריד לשליח האמריקני זיני להודיע לשני הצדדים כי אם עד סוף השבוע לא תושג הפסקת אש, תהיה ארצות הברית מוכנה לשלוח מייד כוחות שיפרידו בין הישראלים לפלסטינים. לדברי שריד, "במצב שנוצר אין לארצות הברית סיכוי לנהל מדיניות מוצלחת בלא הצבת כוחות בינלאומיים באיזור".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלי תיבון
ישי. "לנקוט בצעדים קשים"
צילום: גלי תיבון
מומלצים