שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לוזון: לא מתכוון לוותר על חברותי במזכירות ההתאחדות
  אבי לוזון, יו"ר מכבי פתח תקווה, הודיע אתמול כי הוא מתנגד לסעיף, שאושר על ידי מזכירות ההתאחדות וחברי מינהלת הליגה, לפיו חבר מזכירות לא יוכל במקביל לשאת תפקיד במינהלת

  בישיבת מזכירות ההתאחדות לכדורגל שהתקיימה אתמול (ב), אישרו חברי המזכירות את האמנה שנחתמה בין ההתאחדות לכדורגל למינהלת הליגה. בין השאר נקבע כי חברי מינהלת הליגה לא יוכלו לשמש כחברי מזכירות. בנוסף, נציג מטעם המינהלת ישמש כמשקיף בישיבות המזכירות, ולחילופין נציג מטעם המזכירות יהיה משקיף בישיבות המינהלת.
  יו"ר מכבי פתח תקווה, אבי לוזון, שחבר במינהלת הליגה, הביע את התנגדותו לסעיף האחרון, מאחר ואינו מוכן לוותר בשלב זה גם על חברותו במזכירות. לוזון אמר לנוכחים בישיבה כי הוא מתכוון להמשיך לכהן כחבר מזכירות, ואף הדגיש בפניהם לציין זאת בפרוטוקול. "אני אפעל לבטל את הסעיף הזה, ובכל מקרה אני לא מוכן לוותר על המזכירות", אמר לוזון ל-ynet.
  גורם בהתאחדות לכדורגל ציין כי סירובו של לוזון לוותר על תפקידו במזכירות מעיד על יצירת בקיעים ראשונים במינהלת הליגה. "אם חבר במינהלת רוצה להמשיך ולהיות חבר במזכירות, זה אומר דרשני", אמר אותו גורם.
  במהלך ישיבת המזכירות אושרה הארכת חוזהו של עוזר מאמן הנבחרת, יצחק שום, בשנתיים נוספות. שום קיבל היתר מיוחד לכפל תפקידים, למרות שנקבע עקרונית כי עוזר מאמן נבחרת לא יוכל לשמש במקביל כמאמן בליגה סדירה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  לא מתכוון לוותר. לוזון
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים