שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  גברי לוי לנשיא פיפ"א: אל תפגע במעמד ישראל

  בעקבות דרישתן של מספר מדינות ערביות להשעות את ישראל מפיפ"א, פנה גברי לוי לנשיא פיפ"א במכתב בו הוא מבקש שלא לפגוע במעמד ישראל

  יו"ר ההתאחדות לכדורגל, גברי לוי, שלח היום (ד') מכתב לנשיא פיפ"א, ספ בלאטר, ובו הוא מגיב על דרישתן של מספר מדינות ערביות להשעות את ישראל מפיפ"א. במכתב ששלח לוי לבלאטר נכתב בין היתר: "ההתאחדות לכדורגל דוחה בשאט נפש את הצעתן של מספר מדינות ערב להשעות את ישראל מפיפ"א. שלושים אחוז מהקבוצות בכדורגל הישראלי באות מהמגזר הערבי, יש ארבעה נציגים ערבים בהנהלת ההתאחדות, ולמעלה מעשרה נציגים בוועדות ההתאחדות.
  "ההתאחדות לכדורגל בישראל, בניגוד להרבה מדינות, לא נשלטת בכל דרך שהיא על ידי הממשלה ואפילו לא על ידי שר הספורט. במשך השנים שחקנים ערבים אזרחי ישראל ייצגו ומייצגים אותנו בכל נבחרות ישראל. (ברצוני להזכיר, שישראל הצביעה בעד קבלת פלשתין לפיפ"א). אנו נמצאים כעת בתקופה קשה. העולם כולו נלחם בטרור וגם בישראל רואים בטרור מכשול לשלום.
  "כולנו כמהים ליום בו תוכל נבחרת ישראל לשחק בעזה, קהיר ודמשק. אני בטוח שיום זה יגיע, למרות כל הקשיים שבדרך, אבל אין לדרוש להשעות את ישראל ואת הספורט בישראל ממשפחת העמים. לא את ישראל והיהודים, שראו כל כך הרבה סבל, מכאובים והרג והגיעו בסופו של דבר אל הנחלה במדינת ישראל. אני מאוד מקווה, שאתה אדוני הנשיא, תדע להדוף כל פגיעה בהתאחדות נאמנה לפיפ"א, אשר תמיד פעלה ברוח הספורט".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום:רונן לידור
  גברי לוי. חולם לשחק בעזה, קהיר ודמשק
  צילום:רונן לידור
  אי-פי
  בלאטר. מדינות ערב ביקשו להשעות את ישראל
  אי-פי
  מומלצים