שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "אייר סיני" מפסיקה את הטיסות ממצרים לישראל
  בעקבות ההסלמה באזור הודיעה חברת התעופה המצרית על הפסקה מוחלטת של הטיסות לישראל. בכיר בחברה: הטייסים סירבו לטוס לישראל בעקבות פעולות צה"ל. "אל-על" תמשיך להפעיל טיסות ממצרים

  חברת התעופה המצרית "אייר סיני", הודיעה הערב (ו') על הפסקת טיסותיה לישראל. אמש הורדו 15 נוסעים ישראלים מטיסה של החברה שעמדה לצאת מקהיר לכיוון נמל התעופה בן-גוריון. הנוסעים התבקשו לעבור לטיסה חלופית של חברת "אל-על".
  המהלך של חברת התעופה המצרית נעשה לאחר שלפני פחות משבועיים הודיעה מצרים על הקפאת היחסים המדיניים עם ישראל, למעט הערוצים הדיפלומטיים, עקב ההסלמה בשטחים.
  מקור בכיר בחברת התעופה המצרית סירב למסור, אם ומתי יתחדשו טיסות החברה, אולם ציין כי טייסי החברה הם שלחצו על הפסקת הטיסות בעקבות כניסת צה"ל לערים הפלסטינות. עם זאת ציין הבכיר, הטיסות של חברת "אל -על" ממצרים יימשכו.
  "אייר סיני" היא חברה-בת של חברת התעופה הלאומית של מצרים, "איגי'פיט איר". בשנה האחרונה הפחיתה החברה את תדירות טיסותיה לישראל עקב ירידה ניכרת בכמות הנוסעים מישראל למצרים. בחודשים האחרונים נהגה החברה להוציא שתי טיסות בלבד בשבוע מקהיר לישראל. חברת התעופה "אייר סיני" הוקמה לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה ""אייר סיני" מפסיקה את הטיסות ממצרים לישראל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים