שתף קטע נבחר

היום יושבעו מחדש שרי ש"ס

אנשי חצרו של הרב כדורי הוציאו גילוי דעת בשמו לפיו חזרת ש"ס לממשלה היא "הסכם כניעה"

ש"ס חוזרת לממשלה: היום (ב') יושבעו מחדש שרי המפלגה שפוטרו בעקבות הצבעתם נגד הממשלה בעניין תוכנית החירום הכלכלית.
יו"ר התנועה, ח"כ אלי ישי, יושבע מחדש לתפקיד שר הפנים; ח"כ נסים דהן יחזור לתפקידו כשר הבריאות. גם השרים לשעבר, שלמה בניזרי ואלי סוויסה, שהועלו סימני שאלה לגבי שובם לתפקיד בתום המשבר, יחזרו למשרד העבודה והרווחה ולמשרד לענייני ירושלים. השר אשר אוחנה, שלא פוטר מהממשלה בשל העובדה שאינו חבר כנסת ולא השתתף בהצבעה, ימשיך בתפקידו במשרד הדתות.
בש"ס הבטיחו כי כשייחשפו השינויים אותם השיגו בתוכנית הכלכלית "אלי ישי יוכל לומר כי ההשפלה היתה שווה את ההישג למען השכבות החלשות", כדבריו של בכיר בש"ס.
בתוך כך, גם לאחר הנזיפה שספגו מהרב עובדיה יוסף מותחי הביקורת הפנימית בתנועה, אשר כינו את חזרת ש"ס לממשלה "הסכם כניעה", נמשכת הביקורת הפנימית. אנשי חצרו של הרב יצחק כדורי הוציאו גילוי דעת בעניין בשמו של זקן המקובלים. הנכד, יוסי כדורי, מסר כי הרב כדורי מתנגד לחזרת ש"ס לממשלה ורואה בה כניעה.
בגילוי הדעת נאמר בין היתר: "ידוע לכל כי בבחירות האחרונות עמלתי בכל כוחי ומאודי על מנת לחזק את תנועת ש"ס שפעלה מאז ומתמיד לרווחת אחינו החלשים והאביונים. והנני מפנה בזה קריאה נרגשת לכל אותם עסקנים ולכל אלו אשר לאל ידם להושיע למסכנים הללו, שלא לתת יד לזה בשום פנים ואופן ולהמשיך לפעול בכל כוחם למען הסיר החרפה הזו מעל ראשינו, בברכת ואכלו אביוני עמך, באתי על החתום, יצחק כדורי".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים