שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ראשל"צ: מחכים להולצמן, אך מחפשים חלוץ ברומניה
  מאמן עירוני ראשל"צ, איתן שלום, בחן מספר שחקנים ברומניה, בחיפושיו אחר בלם וחלוץ לקבוצה. במקביל, ממתינים בראשון לתשובה של החלוץ שי הולצמן על ההצעה שהגישו לו. הולצמן מצידו לא ממהר: "יש לי מספר הצעות, בראשל"צ יאלצו להמתין"

  מאמן עירוני ראשון לציון, איתן שלום, החל בהכנות ובגיבוש סגל הקבוצה לעונה הבאה. שלום יחד עם מנכ"ל המועדון, שמעון ביטון, יצאו לאירופה על מנת להתרשם משחקנים זרים שהוצעו להם ולסגור על מיקומו של מחנה האימונים של הקבוצה.
  "מצאנו מחנה מתאים בגרמניה ואחר כך עקבנו ברומניה אחר שחקנים לקבוצה", אמר שלום ל-ynet. "בכוונתי לחזק את הקבוצה בחלוץ או בבלם אחורי. ראיתי מספר מועמדים, אך לפני הכל נצטרך לברר עם סוכני השחקנים באיזה עלויות מדובר".
  לשלום זוהי הפעם הראשונה בה הוא מכין קבוצה לליגת העל, אך הוא אינו מתרגש מהסטטוס החדש ומהאחריות המוטלת על כתפיו. "גם בעונה שעברה עזרתי להכין את הקבוצה, כך שזה אינו מצב חדש לחלוטין. בראשל"צ יש הנהלה מצויינת, שהביעה בי את אמונה, ולכן אני חש שאני יכול להוליך את הקבוצה בדרך ליעדים שהצבנו".
  שלום מודע לחומר השחקנים העומד לרשותו כמו גם לתקציבה המדולל של ראשל"צ. "המצב בקבוצה, כמו גם בשאר הליגה, הוא קשה. מוקדם מדי לקבוע את הציפיות לעונה הבאה, אך לצערי הציפיות לא משתנות. כמובן שנשאף להישאר בליגה ולהציג כדורגל מספיק טוב כדי לעמוד בכך".

  הולצמן: אני במגעים עם מספר קבוצות

  בתוך כך, מחכים בראשון לתשובה מחלוץ הקבוצה בעונה שעברה, שי הולצמן, לו הוגשה הצעה. הולצמן אינו ממהר להחליט ולדבריו שוקל מספר הצעות. "אני יודע שאני חייב תשובה לראשון, אבל עדיין לא החלטתי. כרגע אני נמצא במגעים עם מספר קבוצות ממרכז הטבלה. נהניתי מאוד לשחק העונה בראשון ואין לי בעיה להמשיך בקבוצה, אך הם יאלצו להמתין מספר ימים", אמר החלוץ.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 2
  שלום. פעם ראשונה
  צילום ערוץ 2
  רונן לידור
  הולצמן. ממתין
  רונן לידור
  מומלצים