שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בית"ר ירושלים: לקראת עימות בין השחקנים להנהלה
  שחקנים בבית"ר ירושלים מתמרמרים נגד כוונת ההנהלה לקצץ בשכרם. קורנפיין: "לא יהיו שינויים בלי הסכמת שני הצדדים". אברהם לוי, מנהל הקבוצה: "אם יש לשחקנים אפשרות לקבל יותר במקום אחר – בבקשה"

  חזית אחידה של שחקני בית"ר ירושלים נגד תכנית ההנהלה לקצץ את שכר השחקנים בסגל לעונה הבאה.
  בית"ר פנתה בימים האחרונים לכל השחקנים בבקשה להעמיד את שער הדולר על 4.40 שקלים – כ-0.6 אגורות פחות מהשער הנוכחי. כל שחקני הקבוצה מתנגדים לקיצוץ, ונראה כי הם בדרך לעימות עם הנהלת הקבוצה סביב הנושא.
  הקפטן איציק קורנפיין: "זכותה של ההנהלה לבוא ולבקש קיצוץ, כמו שזכותו של כל שחקן לבוא ולבקש העלאה גם כשיש לו חוזה חתום. אבל אין קיצוץ ואין העלאה בלי שיש הסכמה של שני הצדדים, וזה ברור לשני הצדדים".
  לעומת קורנפיין, שחקנים אחרים בבית"ר מרשים לעצמם להתבטא בחריפות גדולה יותר, אך מעדיפים להישאר בעילום שם. שחקן בכיר אמר ל-ynet: "יש לי חוזה תלת שנתי בבית"ר. בשנה שעברה ביקשו ממני להוריד 25% כדי שהקבוצה תמשיך להתקיים והסכמתי. זה לא רציני שכל שנה יבואו ויגידו לי 'תוריד עוד 10%, ועוד ועוד'. אני לא מסכים לקיצוץ, ולמיטב ידיעתי אף אחד מהחברים שלי לא יסכים לקבל את הכסף לפי השער הישן והלא רלוונטי של הדולר. להנהלה אין שום זכות באופן שרירותי לבקש מאיתנו בקשות מופרכות כאלה, כי עם כל האהבה שלנו לקבוצה, זאת הפרנסה שלנו, אף אחד לא מוכן להפסיד כסף, והרבה כסף, ככה סתם".
  דוד אמסלם, שכבר ניתק מגע מהקבוצה בגלל הבקשה להוריד משכרו, אמר: "הסבירו לי שזו מדיניות של הקבוצה כלפי השחקנים אבל אותי זה לא מעניין. בשנה שעברה ויתרתי על 20% מהמשכורת שלי, כדי להציל את בית"ר מפירוק. קיץ לפני זה ויתרתי על הצעה טובה יותר ממכבי תל אביב, כי היה חשוב לי לשחק בבית"ר. גם השנה מבקשים ממני לקצץ. ואני לא מוצא פה שום היגיון, אני מודיע כאן חד משמעית שלא אסכים לשום קיצוץ. אם הם ירצו להחתים אותי על חוזה בתנאים של שנה שעברה, אפשר לסגור היום בערב".
  מנהל הקבוצה, אברהם לוי, מסביר את עמדת ההנהלה: "הדולר זינק השנה. כל ההתחייבויות של הקבוצה הן בדולרים וכל ההכנסות הן בשקלים. כל הקבוצות בעלות האמצעים משלמות לפי השער הישן, אבל ההבדל בינינו הוא שהם משלמים לפי 4.20שקלים לדולר, ואנחנו 4.40. אז אם יש לשחקנים אפשרות לקבל יותר במקום אחר – בבקשה, אבל זה לא המצב. הבקשה שלנו אליהם מציאותית וריאלית, ואני בטוח שכל השחקנים יסכימו"

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קורנפיין. רק בהסכמה
  צילום דודו פריד
  אמסלם. לא מוותר
  צילום דודו פריד
  מומלצים