שתף קטע נבחר

יוטה ג'אז: מאלון מתעצבן, מילר מותש

הבעלים של יוטה ג'אז, לארי מילר, הודיע כי הוא אינו מעוניין להאריך את חוזהו של קארל מאלון, שמסתיים בקיץ הבא והשמועות על טרייד קרוב התחילו לצוץ. מאלון: "הם לא יכולים להגיד לי מתי לפרוש". מילר: "תמיד רציתי שקארל יפרוש במדי הג'אז. כנראה שהייתי תמים"

בסולט לייק סיטי כבר התרגלו לחילופי הדברים השגרתיים בין כוכבה הוותיק של יוטה ג'אז, קארל מאלון, לבעלים של הקבוצה, לארי ה. מילר. בכל קיץ מועלות ב'דלתא סנטר' ספקולציות בנוגע לעתידו של הפורוורד בן ה-38 בקבוצה, ספקולציות שנענות בהצהרות בוטות מצידו של מאלון וזוכות לתגובה אדישה משהו מצידו של מילר והנהלת הג'אז. לאחרונה, שוב דובר ביוטה על תסריט לפיו יישלח מאלון לניו ג'רזי נטס, שנה לפני תום חוזהו בסוף העונה הבאה. בהנהלת הג'אז שמרו כהרגלם על עמימות, אך מילר עצמו הצהיר כי אינו מוכן להאריך את חוזהו של מאלון מעבר לעונה הבאה בשלב זה, מה שרומז על העדפה שה"דוור" יפרוש בקיץ הבא. "אישית, אני חושב שמוקדם מדי לדבר על הארכה" אמר מילר בחודש שעבר, "אני חושב שאנחנו צריכים לראות מה קארל יעשה בשנה הבאה".
"אני מאוכזב שהוא יצא עם זה לתקשורת" אמר מאלון בסוף השבוע ל'סולט לייק טריביון' מביתו שבארקנסו, "אם אתה מתכוון להגיד משהו כזה, תגיד את זה לי, אל תלך לתקשורת". מאלון סיפר כי לא דיבר עם מילר מאז אותו שזה התבטא בנושא.
"אני מודע לדיבורים מסביב. אני יודע מי אומר מה. כולם מדברים הרבה ולי אין מה לומר... בינתיים" הוסיף מאלון, שהודה כי אינו בטוח בנוגע לעתידו בקבוצה, "כל מה שאני יכול להגיד עכשיו זה שאני מאזין למה שקורה סביבי. יש הבנה ביננו שכל החלטה תתקבל אחרי שנדון בה שנינו. כשיגיע הזמן נדבר". בכל מקרה, הודיע מאלון, הג'אז לא יקבעו לו מתי לסיים את הקריירה. "הם יכולים להגיד לי עד מתי אשחק פה, אבל הם לא יכולים להגיד לי עד מתי להמשיך לשחק" אמר מאלון.
היום (ג') הגיב מילר בחריפות לדבריו של מאלון ונראה שגם לו נמאס מהרוטינה המילולית הזאת. "אם הוא רוצה לקרוא לי גנאי, הוא יכול לעשות זאת" אמר מילר, שישלם למאלון שכר בסך 19.2 מיליון דולר בעונה הבאה, "תמיד אמרתי שאני רוצה שקארל יפרוש במדי הג'אז ויפרוש שמח. אולי הייתי תמים".
מילר נראה מותש מהיחסים שמתערערים כל קיץ מחדש והביע ביקורת על התנהגות מאלון. מילר: "קארל נתן מספר הצהרות קשות, אבל קארל תמיד מרגיש צורך להכניס מתחים בכל קיץ. הוא גורם למתחים על מערכות היחסים, מכל סיבה שהיא. הוא מכניס את החברים שלו לקבוצה למתח וכך גם את האוהדים וגם אותי. כנראה שאני צריך להגיד לו שאני לא זה שגורם לסחרחורת הזאת. החיים לא חייבים להיות טלטלה אחת אחרי השני".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
קארל מאלון, עושה שרירים
צילום איי פי
צילום: איי פי
מנכ"ל ניו ג'רזי, רוד ת'ורן. מתעניין במאלון
צילום: איי פי
מומלצים