שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מ.ס אשדוד: ההנהלה חזרה בה מההתפטרות
  בישיבה שהתקיימה היום (ג') בין חמשת חברי ההנהלה המתפטרים של מ.ס אשדוד וממלא מקום ראש העיר, הוחלט כי ההנהלה תחזור לפעילות, בכפוף לאישור של מועצת העיר את הסכם האיחוד בחודש אוגוסט

  הנהלת מ.ס אשדוד חזרה בה היום (ג') מהתפטרותה, עליה הודיעה לפני שבועיים לעירייה, בעקבות מה שהגדירה ההנהלה, הפרת הסכם האיחוד. בפגישה שהתקיימה היום בין ההנהלה לממלא מקום ראש העיר, שמעון כצנלסון, הבטיח האחרון למלא אחר ההתחייבויות של הסכם האיחוד שנחתם בין העירייה לבין מ.ס אשדוד לפני שלוש שנים, ובכך נסללה הדרך לחזרתה של הנהלת אשדוד.
  הסכם האיחוד דרוש אישור מועצת העיר, שתתכנס במהלך חודש אוגוסט, וחזרתה של ההנהלה כפופה לאישור ההסכם. במידה ולא יאושר ההסכם, תתפטר ההנהלה שוב.
  לגבי פעילותה של קבוצת הכדורגל הנוספת בעיר, הפועל "נמל" אשדוד, הבטיחה העירייה לעמוד בהתחייבותה, כי בעיר תפעל קבוצת יצוג אחת.
  יו"ר הקבוצה, יגאל ארביב: "חזרנו באופן זמני, עד למציאת פתרון סופי. נתבקשנו על ידי ממלא מקום ראש העיר, שהוא תומך נלהב של הקבוצה, לחזור בנו מהתפטרותנו כדי לא לשבש את ההכנות לעונה הקרובה, ונעננו לבקשתו. אם ההסכם לא יאושר באוגוסט, אנחנו לא נישאר בתפקידנו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים