שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ד"ר שוקי דקל לוועדת הבדיקה: המרכזים מהווים בעיה
  הוועדה לבדיקת מצב ענף הכדורגל התכנסה היום (ג') לישיבה נוספת, שבה אמר ראש מנהל הספורט במשרד המדע, התרבות והספורט, ד"ר שוקי דקל, כי אחת הבעיות המרכזיות של הכדורגל היא מעורבותם של מרכזי הספורט בענפים התחרותיים

  הוועדה לבדיקת מצב ענף הכדורגל התכנסה לישיבה נוספת היום (ג') ושמעה את עדויותיהם של ד"ר יהושע דקל, ראש מינהל הספורט במשרד המדע, התרבות והספורט; איסקנדר חדד ואחמד חילו מאגודת הכדורגל אח"י נצרת; ואת היועץ המשפטי של התנועה לאיכות השלטון, מר ברק כלב.
  יהושע דקל מסר לוועדה כי אחת הבעיות המרכזיות של הספורט, בכלל ושל ענף הכדורגל, בפרט הינה מעורבותם של מרכזי הספורט בענפי הספורט התחרותיים. לדעתו, יש לנתב את מרכזי הספורט השונים לאפיקי מעורבות בספורט העממי והקהילתי לעומת התחרותי.
  כמו כן ציין ד"ר דקל, כי עפ"י המצב המשפטי הקיים אין למשרד הספורט, או לכל גורם ממלכתי אחר, סמכות להתערב בפעולות ההתאחדויות או האיגודים למיניהם - לרבות ההתאחדות לכדורגל – שכן הן עמותות עפ"י החוק. ד"ר דקל המליץ למצוא פתרון חקיקתי לסוגיה זו, על מנת להגביר את הפיקוח והמעורבות הממלכתיים בהתאחדויות הספורט למיניהן.
  נציג קבוצת הכדורגל אח"י נצרת, מר אסקנדאר והממונה על הכדורגל בעיריית נצרת מר אחמד חילו, התלוננו בפני הוועדה על קיפוח של קבוצות הכדורגל מהמגזר הערבי.
  לטענתם, קופחה קבוצתם קשות בעת שהורדו 5 נקודות ממאזנה, עקב אי עמידה בדרישות הבקרה התקציבית, בעוד שלבית"ר ירושלים שעברה עבירה דומה לא הורידו נקודות כלל.
  נציגי אח"י נצרת מחו נגד העלות הגבוהה של השיטור במגרשים, המוטלת על כתפי הקבוצות ולא על ההתאחדות או משרד הספורט. לטענתם, עלות השיטור במשחקי הקבוצה גבוהה הרבה יותר מההכנסות למשחק.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אתר בית המשפט העליון
  שטרסנוב. ראש הוועדה
  צילום: אתר בית המשפט העליון
  מומלצים