שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ראשי הפועל ב"ש: "נתלונן נגד הפועל ת"א"
  בהפועל ב"ש זועמים על הנהלת הפועל ת"א, שלטענתם פנתה לקשר כפיר אדרי, מבלי לקבל את אישורם. המנכ"ל יוסי אורה: "הפועל ת"א זה ה'אליטה' של המדינה. הם לא פועלים באופן חוקי". היו"ר אלי זינו: "נתלונן איפה שצריך". תאומים: "אני מציע לאף אחד לא לעשות שימוש בשם שלנו"

  ראשי הפועל באר שבע יצאו אמש (ג') בהתקפה חריפה כנגד הנהלת הפועל תל אביב, בעקבות הטענה כי לטענתם האחרונים פנו לקשר כפיר אדרי, כדי שיבקש שחרור מבאר שבע ולא פעלו בדרכים המקובלות של פנייה לקבוצתו.
  מנכ"ל הפועל באר שבע, יוסי אורה, מוביל את ההתקפה: "הפועל תל אביב זה ה'חברה הגבוהה' במדינה הזאת. הקלאסה הגדולה של מדינת ישראל. אני יודע מה זה הפועל תל אביב בשבילכם העיתונאים ומה זה המרוקאים של באר שבע", אומר אורה ומוסיף: "שיהיה להם ברור, גם אם אדרי יביא מיליון דולר, הוא לא יילך לשם, לא, אלא אם תאומים או מישהו אחר מההנהלה שאני לא יודע את שמם, יצרו קשר עם היו"ר אלי זינו ויבקשו את אדרי, וגם אז אני לא יודע אם הוא ישוחרר".
  זינו עצמו טוען כי בכוונתו להתלונן כנגד הפועל תל אביב "הם פועלים בצורה לא נאותה ועוד יותר מכך. אסור לשום קבוצה לדבר אתו או לפנות אליו, כי יש לו חוזה אצלנו. אם הם ידברו איתנו ויציעו 250 אלף דולר עבורו, אז יש על מה לדבר. אנחנו נתלונן על הפועל תל אביב איפה שצריך להתלונן".
  בבאר שבע טוענים, כי הפועל תל אביב פועלת לפי מוסר כפול. אורה: "הם מצפים שכל מי שעובד מולם יעשה את זה באופן חוקי, אבל הם הראשונים שעושים את זה באופן לא חוקי, כשהם פונים ישירות לשחקנים עם חוזה ולא לאחר שקיבלו אישור מהקבוצה. אני יודע דרך אנשים שיש לי במרכז ומקורבים להנהלה שלהם, שהם פנו לכפיר אדרי ואמרו לו לפנות אלינו, כי הם רוצים לקבל אותו בלי כסף, אבל זה לא יילך להם. יעקב שחר לא היה מתנהג כמותם. כשהוא רוצה מישהו הוא מתקשר לבעלים של הקבוצה, ולא לשחקן".
  משה תאומים, מבעלי הפועל תל אביב, הגיב על הטענות של ראשי באר שבע: "אנחנו לא פנינו לשחקן ולא בטוח שאנחנו מעוניינים בו בכלל. אני לא יודע למה הוא פונה לראשי קבוצתו, זה אתה צריך לשאול אותו. אם נרצה את כפיר אדרי, האיש היחיד שנפנה אליו הוא אלי זינו. בכל מקרה, אני מציע לאף אחד לא לעשות שימוש בשם שלנו. אם נרצה שחקן נפנה אך ורק לבעל הבית".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יופי -ערן כהן
  אדרי. פנייה ישירה
  יופי -ערן כהן
  צילום: דלית שחם
  תאומים. נפנה לזינו
  צילום: דלית שחם
  מומלצים