שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אשדוד: משחק הבית שלנו ייערך כנראה בצ'כיה
  בעקבות החלטתה של אופ"א, שלא לאפשר למ.ס אשדוד לארח בארץ את ברנו הצ'כית בגלל המצב הביטחוני באזור, מתכוונת אשדוד לקיים את משחק הגומלין באינטרטוטו, במגרשה של ברנו

  מ.ס אשדוד קיבלה אתמול (ג') הודעה מאופ"א, לפיה לא תוכל לארח את הקבוצה הצ'כית, גוסטאבו ארטיקל ברנו, בישראל, זאת בגלל המצב הבטחוני באזור. אשדוד, שאמורה לארח את הצ'כים ב-29 לחודש במסגרת משחק הגומלין של הסיבוב הראשון באינטרוטו, מתכוונת לקיים את משחק הגומלין, ככל הנראה, בצ'כיה, במגרשה של ברנו.
  מנכ"ל מ.ס אשדוד, נאור גלילי: "אין לנו זמן להתארגן על מיקום אחר ומשחק הגומלין יתקיים כנראה בצ'כיה. לא באנו לאינטרטוטו כדי לקחת את גביע אופ"א, אלא כדי לעשות היסטוריה במועדון".
  באשדוד ציינו כי הם מתכוונים לדרוש מאופ"א פיצויים עבור ההוצאות הכרוכות בהעברת המשחק לצ'כיה או לכל מקום אחר, וכן פיצויים עבור אובדן הכנסות. גלילי ציין שאין לקבוצה כוונה לפרוש מהמפעל.
  במקביל, הנהלת מ.ס אשדוד חזרה בה אתמול (ג') מהתפטרותה, עליה הודיעה לפני שבועיים לעירייה, בעקבות מה שהגדירה ההנהלה, הפרת הסכם האיחוד. בפגישה שהתקיימה בין ההנהלה לממלא מקום ראש העיר, שמעון כצנלסון, הבטיח האחרון למלא אחר ההתחייבויות של הסכם האיחוד שנחתם בין העירייה לבין מ.ס אשדוד לפני שלוש שנים, ובכך נסללה הדרך לחזרתה של הנהלת אשדוד.
  הסכם האיחוד דרוש אישור מועצת העיר, שתתכנס במהלך חודש אוגוסט, וחזרתה של ההנהלה כפופה לאישור ההסכם. במידה ולא יאושר ההסכם, תתפטר ההנהלה שוב. לגבי פעילותה של קבוצת הכדורגל הנוספת בעיר, הפועל "נמל" אשדוד, הבטיחה העירייה לעמוד בהתחייבותה, כי בעיר תפעל קבוצת יצוג אחת.
  יו"ר הקבוצה, יגאל ארביב: "חזרנו באופן זמני, עד למציאת פתרון סופי. נתבקשנו על ידי ממלא מקום ראש העיר, שהוא תומך נלהב של הקבוצה, לחזור בנו מהתפטרותנו כדי לא לשבש את ההכנות לעונה הקרובה, ונעננו לבקשתו. אם ההסכם לא יאושר באוגוסט, אנחנו לא נישאר בתפקידנו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים