שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפרשן משה נגבי פוטר מרשת ב'
  יוסף בראל החליט שלא להאריך את חוזהו של הפרשן המשפטי, שלפני כשנה פוטר ממעריב. נגבי: "כל אדם יכול לנחש מהן הסיבות"

  יוסף בראל, מנכ"ל רשות השידור, שלח מכתב לעו"ד משה נגבי, על תכנית משפטית ברשת ב', בו נאמר כי חוזהו האישי – שמסתיים בעוד יומיים – לא יוארך בשל סיבות תקציביות.
  נגבי פוטר לפני כשנה ממעריב, בעקבות סירובו לפרסם פרשנויות בהתאם למדיניות העיתון. "קיבלתי דיווח בעל פה, שמסיבות תקציביות לא מאריכים את החוזה", אישר נגבי ואמר כי הופתע מההודעה. "אני לא קורא כליות ולב, אבל אני חושב שכל אדם יכול לנחש מהן הסיבות. העניין הוא שבמקרה הזה, אפילו הסיבה שאפשר לנחש איננה נכונה מפני שבמהלך עבודתי ברדיו לא שמעתי שום ביקורת, אלא רק פידבקים חיוביים. לא היו שום תלונות על עודף או חוסר פטריוטיות. אני ברשות השידור כבר 33 שנים ברוטו, ואני יודע שכשלא מרוצים ממך, יש דרכים להודיע לך. הנחתי גם שאם ירצו להפסיק את החוזה יודיעו לי תקופה סבירה מראש, כמנהג בני תרבות". מרשות השידור נמסר בתגובה: "כל חוזה אישי שמסתיים נבדקת העברתו של העובד לעבודה על פי דירוג ודרגה".

  זהו שיר לפני מלחמה?

  מתגובת רשות השידור ניתן ללמוד, כי המהלך אינו מתמקד דווקא בנגבי, אלא בכלל בעלי החוזים האישיים ברשות. ירון אנוש, יו"ר אגודת העיתונאים בירושלים, אמר כי האגודה רואה בחומרה את העובדה שמנכ"ל הרשות נוקט צעדים חד-צדדיים, מבלי לומר במה מדובר. "אנחנו ניצור קשר עם בראל וננסה לברר במה העניין", אמר אנוש, "אבל אני לא אתפלא אם ניגרר שוב לעימות חזיתי שיגרור השבתות וכל מה שמסביב. הדבר מצטרף לעוד מספר דברים שנעשו מאז שבראל קיבל את מינויו הקבוע: היום (רביעי) הגיעה לידיעתנו הוראת הנהלה לפיה אסור לקחת יותר מוניות ממוגנות לשטחים. אנחנו מתכוונים לתת להוראה לכתבים לא לצאת יותר למקום שדורש מונית ממוגנת".
  בתגובה לדברים האחרונים נמסר מרשות השידור כי עקב מגבלות תקציביות כל נושא הרכבים עובר בדיקה מחודשת.


  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דינה קורן
  נגבי. "לא שמעתי שום ביקורת, אלא רק פידבקים חיוביים"
  צילום: דינה קורן
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  בראל. בדיקה מחודשת
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  7 לילות
  מומלצים