שתף קטע נבחר

פינס: "כמזכ"ל - לא אתמוך ברמון או בפואד"

ח"כ אופיר פינס, המזכ"ל המיועד של מפלגת העבודה, אומר ל-ynet: "לא אתן יד לסיבוב נוסף נוסח בורג-בן אליעזר"

ח"כ אופיר פינס צפוי להתמנות בקרוב למזכ"ל מפלגת העבודה, עם פרישתם מהמירוץ של ח"כ אבי יחזקאל וראש מועצת גלבוע, דני עטר. המינוי יאושר ככל הנראה בחודש יולי על-ידי חברי המרכז. בראיון ל-ynet אומר פינס, כי לא יתמוך בבנימין בן-אליעזר או בחיים רמון, עד לתום ההתמודדות על ראשות מפלגת העבודה.
"כמזכ"ל מפלגה", אומר פינס, "אני חייב לשמור על המפלגה. יש לי אמון בשני המועמדים, אך לא אביע תמיכה באף אחד מהמתמודדים עד סוף המירוץ. תפקידי הוא להבטיח שהמפלגה תעבור את ההתמודדות הזו בצורה דמוקרטית ככל האפשר. אני לא אסבול זיופים, ולא אסכים לסיבוב נוסף נוסח בורג-פואד. יש לי הערכה עצומה לשני המתמודדים, ואני מודע לכך ששיתוף פעולה בין המזכ"ל לבין יושב-ראש המפלגה הוא כלי הכרחי".
פינס מקבל את מפלגת העבודה "במצב קשה", כפי שהוא עצמו מכנה זאת. כעת הוא בונה תוכנית הבראה, אותה הוא מסרב לפי שעה לחשוף. התוכנית תכלול ככל הנראה שינויים בעבודת מנגנון המפלגה.
"אני מקבל ירושה לא פשוטה", הוא מודה. "יש שורה של בעיות והמצב קשה, אבל אם מצב המפלגה היה טוב - לא הייתי מתמודד. אני סבור שאני יכול לעשות שינוי.אני היום עובד על רעיונות ומחשבות, שאני מעדיף שלא לפרטם כרגע. אני לא מתכוון להנחית תוכנית על מפלגת העבודה. זה חלק מהגישה שאני רוצה להנחיל. קודם אפעל לשיכנוע המוסדות, כי בלעדיהם הרי אין תוכנית", אומר פינס.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר הכנסת
המזכ"ל הבא. אופיר פינס
צילום: אתר הכנסת
מומלצים