שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ב"ש מבקשת צו עיכוב יציאה מהארץ נגד בניון
  מחריף המאבק של הפועל באר-שבע בקשרה לשעבר, יוסי בניון. היום (ג') פנתה הקבוצה לבית המשפט בבקשה לעכב את יציאת השחקן לקבוצתו סנטאנדר בספרד

  הפועל באר שבע פנתה היום (ג') לבית המשפט המחוזי בעיר בבקשה להוצאת צו עיכוב יציאה מהארץ לשחקן הקבוצה בעבר, יוסי בניון. בבקשה הבהירה הקבוצה כי היא חוששת שבניון, שחתם בסנטאנדר הספרדית, יצא לתחילת האימונים בספרד ולא יטול חלק בהליך הבוררות נגדו.
  עו"ד מיכל ראובן, שהגישה את הבקשה בשם הקבוצה, אמרה : "עשינו את הצעד הזה על מנת להבטיח שהשחקן יהיה בישראל לצורך קיום הליך הבוררות. הדיון יתקיים בעוד יומיים ב-12:00 בפני השופט הנדל".
  באר שבע תסכים לאפשר לבניון לצאת לאימונים, רק אם יפקיד ערבות משמעותית שתבטיח את הגעתו לדיוני הבוררות בעניינו. "השופט ביקש ממני להיכנס ללשכתו ושאל אותי אם נסכים שתמורת ערבות כספית בניון יוכל לצאת, אמרתי שנהיה מוכנים לכך אם הוא יפקיד ערובה של 1.5 מיליון דולר".
  בבאר שבע מבהירים שגם אם יאפשרו לבניון לצאת, זה לא על חשבון המאבק במסגרת הבוררות על 12.5 מיליון הדולר שהקבוצה דורשת מהשחקן.
  עורך דינו של בניון, דן חי, שנפגש עם השחקן אתמול לדון בעניין, אמר: "אני כבר שלושה ימים שומע על הליכים משפטיים שבאר שבע נוקטת נגד יוסי, אבל לא אני ולא השחקן קיבלנו את החומר בעניין. על פי החומר שאני מכיר, אין לקבוצה שום סיבה לתבוע את בניון במוסד לבוררות, ובוודאי לא להוציא נגדו צו יציאה מהארץ. מי שנוקט בהליכים צריך לקחת בחשבון שאם הוא יפסיד, הוא יאלץ לשלם את ההוצאות".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים