שתף קטע נבחר

הוגשו כתבי אישום בפרשת האונס בצפון

לפי כתבי האישום, אנסו שבעה גברים את הצעירה בחורשה בקרית חיים ובבית מבודד שבו כלאו אותה

כתב אישום הוגש היום (ה') בבית המשפט המחוזי בחיפה נגד שבעה גברים מקרית חיים, החשודים בביצוע אונס קבוצתי בצעירה בת 22 תושבת המרכז.
השבעה: אבי מזרחי (24), משה גרוטס (25), זורה פלגשווילי (26), מוטי מזרחי (30), גיל דהן (30), משה דהן (33) ודוד מזרחי (32), הובאו היום לבית המשפט כשהם מלווים בעשרות בני משפחה וחברים. כולם טוענים לחפות מלאה.
פרשת האונס החלה במפגש אקראי של הנאנסת עם אבי מזרחי. הוא הציע, על פי החשד, לצעירה להצטרף אליו לטיול בגן ציבורי. בשלב מסויים, כשביקשה לחזור הביתה, תפס אותה בידה ואז התקשר למשה גרוטס ואמר לו שיצטרף אליהם כי "יש אורגיה".
על פי כתב האישום, אנסו השניים את הצעירה ברכב אחד אחרי השני. למחרת התקשר אליה אבי ואמר לצעירה שהיא חייבת להיפגש איתם עוד פעם, אחרת הוא ייקח אותה בכוח מהבית.
הנאנסת חששה ולבסוף נפגשה עם אבי, משה וגם עם זורה פלגשווילוי שהצטרף אליהם. יחד נסעו כל הארבעה לחורשה, שם הם התפשטו, ועל פי כתב האישום, אנסו אותה שוב ושוב.
האונס האכזרי עדיין לא הגיע לקיצו ופרשת ההתעללות עוד נמשכה. למחרת הגיעו אבי ומשה לדירת הצעירה ואילצו אותה תוך איומים להיכנס לרכבם. הם לקחו אותה לבית בודד באיזור המעברה הישנה בקרית חיים, שם גר מוטי מזרחי. בשלב מסויים הגיעו לבית הבודד כל שבעת הנאשמים, השכיבו את הצעירה על מיטה רחבה, הקרינו במכשיר הדי.וי.די סרטים כחולים ואנסו אותה שעה ארוכה, ביחד ולחוד, תוך שהם מבצעים בה מעשי סדום. כתב האישום מתאר כיצד זעקה הנאנסת לעזרה אולם בתגובה צעק עליה אחד מהם : את חייבת לשכב עם כולנו!".
הצעירה האומללה נאנסה בברוטליות. כשהתחננה שיעזבו אותה אמר לה אבי מזרחי שהיא יכולה לצעוק עד מחר אבל "רק הכלבים" ישמעו אותה. כשניסתה לברוח, גילתה שדלת הבית נעולה.
עורך דינם של שניים מהנאשמים באונס, עו"ד זיו גלעד אמר בתגובה לכתב האישום הקשה, כי הפרקליטות הזדרזה מהר מידי להגיש כתב אישום: "בהתחלה היו 20 חשודים ופתאום רק 7. צריך לבדוק מה באמת קרה שם. אין ספק שצדקתם תצא לאור".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים