שתף קטע נבחר

בעלת רשת מכוני ליווי ניסתה לסחוט חברי כנסת

האשה פנתה ליו"ר הכנסת ואיימה כי אם לא תקבל סיוע כספי תפרסם את שמות הפוליטיקאים שבילו במכון הליווי שלה. בורג: הפרשה נופחה מעבר לכל פרופורציה

בעלת רשת מכוני ליווי ובתי בושת פנתה ליו"ר הכנסת ואיימה לחשוף שמות של שני פוליטיקאים בכירים שהשתמשו בשירותיה, אם לא תינתן לה עזרה במגעיה עם שלטונות המס, כך נחשף הבוקר בגלי צה"ל. נמסר כי מדובר בתושבת תל אביב בת 50, שלמדה רפואה ועברה לענף הזנות והליווי. בעבר נתפסה מעלימה מסים בשווי של מאה וחמישים אלף דולר וכבר הואשמה בעבר בניסיון לסחיטת פוליטיקאים ואישי ציבור.
על פי הידוע, פנתה תחילה האשה למספר חברי כנסת, ומשלא נענתה השאירה הודעה במשיבון של יו"ר הכנסת. עוזרו של יו"ר הכנסת שוחח איתה והיא איימה שאם לא תקבל עזרה בפתרון בעיות המס והחובות אליהם נקלעה, תפרסם את שמות הפוליטיקאים שקיבלו שירותים במכון הליווי שלה. בורג העביר את החומר ליועץ המשפטי של הכנסת ודיווח למשטרה על הפרשה.
בתגובה על הדברים, אמר יו"ר הכנסת, אברהם בורג, כי הפרשה נופחה מעבר לכל פרופורציה. בראיון לקול ישראל הוסיף בורג: "יש הרבה מאוד פניות כאלו אלי, מצד אנשים המבקשים לעשות מניפולציות בתקשורת, ואסור לי ולחברי הכנסת להיות חשופים ללחצים".

לפנייה לכתב/ת
צילום: צביקה טישלר
בורג. דיווח למשטרה
צילום: צביקה טישלר
מומלצים