שתף קטע נבחר

משחק שביעי או אליפות ללייקרס ?

ניצחון על הפייסרס יעניק לללייקרס אליפות ראשונה אחרי 12 שנה. הפייסרס ינסו לכפות משחק שביעי ומכריע

הלילה ייערך בלוס-אנג`לס המשחק השישי בסדרת גמר האנ.בי.איי, בין הלוס-אנג`לס לייקרס לבין האינדיאנה פייסרס. הלייקרס מובילים כעת 2:3 בסדרה וניצחון הערב יעניק להם את האליפות הראשונה של המועדון מאז 1988. אינדיאנה תנסה לדחות את ההכרעה למשחק השביעי.
בלוס אנג`לס קיוו שהמשחק החמישי באינדיאנה יהיה משחק ההכתרה, אך הפייסרס לא רצו לראות מישהו אחר גוזר רשתות באולמם הביתי, הקונסקו פילד סנטר. 32 נקודות של ג`יילן רוז ו-25 של רג`י מילר הביאו לניצחון גדול של הפייסרס - 87:120, ולמשחק שישי, זאת למרות 35 נקודות ו-11 כדורים חוזרים של שאקיל אוניל. אחת הסיבות המרכזיות להפסד של הלייקרס במשחק החמישי, היא יכולתו החלשה של קובי בראיינט, שקלע רק 9 נקודות ב-37 דקות.
אחרי הניצחון הגדול ביום שבת, הפייסרס נמצאים במומנטום, אולם בלוס אנג`לס יכולים להיות מעודדים מהנתונים לגבי מאזן משחקי הבית של הקבוצה בפליי-אוף השנה: 10 ניצחונות לעומת שני הפסדים בלבד, בעוד שאינדיאנה ניצחה בחוץ ארבעה משחקים, לעומת שישה הפסדים.
ללייקרס יש עד היום 11 אליפויות, והם נמצאים במקום השני בדירוג האליפויות בכל הזמנים, אחרי בוסטון סלטיקס לה יש 16 אליפויות. אם הפייסרס יצליחו למנוע מהם הערב את האליפות ה-12, ייערך המשחק השביעי ביום רביעי, בסטייפלס-סנטר בלוס אנג`לס.

לפנייה לכתב/ת
ארכיון
רוצה לחייך גם הערב. שאקיל
ארכיון
רויטרס
הזדמנות אחרונה. מילר
רויטרס
מומלצים