שתף קטע נבחר

השופט פיינשטיין ביקר בכלוב הנמרים

ביקש להתרשם מהנעשה בחי-כיף במסגרת משפט נגד שני עובדים הנאשמים בחבלה וברשלנות לאחר שנמר תקף בת שנתיים

סגן נשיא בית משפט השלום ברחובות, השופט הרן פיינשטיין, ביקר בשבוע שעבר בכלוב הנמרים בחי-כיף בראשון לציון. הסיבה: רצונו של השופט פיינשטיין לבחון מקרוב את הנעשה בגן החיות כחלק מהליך משפטי המתנהל נגד שני עובדי החי-כיף, הנאשמים בחבלה ברשלנות לאחר שנמר שחור תקף ילדה בת שנתיים.
בכתב האישום נטען כי בפברואר 96' עמדה הפעוטה בשביל הסמוך לחזית השמאלית של כלוב הנמרים. הנמר קרב אליה ודרך הגדר שהיתה מכופפת ולא תקינה משך אותה בטפריו, קירב אותה אליו ונשך את ראשה. הפצע שהותיר הצריך תפרים באורך כ-2.5 ס"מ בראשה של הילדה.
נגד מנהל החי-כיף באותה תקופה, דוד יגאל, ונגד המטפל האחראי על הטורפים בגן החיות, דורון בוכריץ, הוגש כתב אישום ובו נטען כי "הנאשמים לא נקטו בזהירות ובקפידה הראויה ובאמצעי זהירות סבירים כדי למנוע את הסכנה המסתברת לציבור המבקרים והנוכחים בגן ובפרט ילדים מפני הנמר".
לאחר כמה דיונים בבית המשפט הודיע בשבוע שעבר השופט פיינשטיין כי הוא מעוניין ללכת לגן החיות כדי לבדוק מקרוב את הממצאים בשטח. כחצי שעה לאחר מכן ביקרה בחי-כיף הפמליה שכללה את השופט, נציג הפרקליטות ובא כוחם של הנאשמים, עו"ד אדי אבינועם.
בסיום הביקור היה עו"ד אבינועם, מרוצה מאוד. "אנחנו מאוד שמחים על הביקור שהיה במקום ושבית המשפט היה יכול להתרשם באופן בלתי אמצעי מהתנאים שבהם נוקט החי-כיף למנוע אירועים מסוג זה".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השופט בדק את הממצאים מקרוב
מומלצים