שתף קטע נבחר

מתן וילנאי שוקל להתמודד על ראשות העבודה

פרסום ראשון: בעקבות הכרזתו של עמרם מצנע כי הוא מתכוון להתמודד, נודע כי גם וילנאי שוקל להצטרף למירוץ. הבוקר נפגשו וילנאי ומצנע להתייעצות

השר מתן וילנאי שוקל להתמודד על ראשות מפלגת עבודה. כך נודע ל-ynet. מקורביו של וילנאי אישרו כי הוא שוקל להכריז על התמודדות.
לאחרונה בוחן וילנאי את סיכוייו לנצח במירוץ על ראשות העבודה, והוא שוחח בעניין עם שורה של אישים פוליטיים.
בעקבות הודעתו של ראש עיריית חיפה, עמרם מצנע, כי הוא מתכונן להיכנס למירוץ, נודע כי גם וילנאי שוקל להכריז על התמודדות. הבוקר נפגשו וילנאי ומצנע בתל-אביב להתייעצות. בלשכתו של וילנאי אישרו שהוא נפגש עם מצנע וטענו כי "הם נפגשים לעתים קרובות כדי להחליף תגובות".
הבוקר טענו מקורות במפלגת העבודה ומקורות המקורבים למצנע כי "הוא החליט להתמודד על ראשות מפלגת העבודה והחלטתו היא סופית".
אם ארבעה אישים מהעבודה - בן אליעזר, רמון, מצנע ווילנאי - יתמודדו על התפקיד בפריימריז, שייערכו ב-19 בנובמבר, ייתכן מאוד כי איש מהם לא יזכה ב-40% מקולות המצביעים, ויוכרז על סיבוב התמודדות נוסף בין שני המתמודדים שיגרפו את מרב הקולות.
במפלגת העבודה מרימים גבה אל מול השינויים הצפויים במירוץ לראשות המפלגה. "מתן וילנאי לא מבין שהוא אמנם צריך להיות הבכיר מבין חברי הכנסת, אבל התמודדות על ראשות מפלגת העבודה זו אופרה אחרת לגמרי", אומר ח"כ מהעבודה, "אם יהיו ארבעה מתמודדים על התפקיד, אני מעריך שלא ניתן יהיה למנוע סיבוב נוסף".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים