שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בוש: קורא לעולם לסייע בהפסקת הפיגועים
  נשיא ארה"ב אמר כי הוא מוטרד מהידיעה על פיגוע ההתאבדות בצומת מירון וקרא לכל הצדדים לפעול להפסקת האלימות: "למען הפלסטינים הסובלים ולמען הישראלים המותקפים". גינויים לפיגוע גם בגרמניה, ירדן ויפן

  נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש, אמר היום (א') כי הוא מודאג מפיגוע ההתאבדות בצומת מירון, בו נהרגו תשעה בני אדם וקרא לכל האומות לפעול להפסקת פיגועי ההתאבדות.
  "אני מודאג לשמוע על פיגוע ההתאבדות האחרון בישראל", אמר הנשיא לעיתונאים בעת משחק גולף עם אביו, הנשיא לשעבר, בעת חופשה במיין.
  "יש כמה רוצחים שרוצים להפסיק את תהליך השלום שהתחלנו בו. אסור לנו לתת להם", אמר הנשיא, "אני קורא לכל האומות לעשות כל שביכולתן כדי לעצור את הרוצחים האלה".
  בוש קרא לכל הצדדים להפסיק את האלימות. "למען האנושות, למען הפלסטינים הסובלים, למען הישראלים המותקפים, עלינו לעצור את הטרור. עלינו לעשות כל שביכולתנו לעצור את הטרור", הוסיף נשיא ארה"ב, שחזר מיד בתום הדברים למשחק הגולף שלו ואמר לעיתונאים: "עכשיו תסתכלו על החבטה שלי...".

  גינויים גם בגרמניה, ירדן ויפן

  גם גרמניה גינתה את הפיגוע במירון ופיגוע הירי בירושלים. שר החוץ יושקה פישר ציין כי הפיגועים בוצעו לפני הפגישות המתוכננות של ראש הממשלה אריאל שרון ושרים פלסטינים. "ההתקפות האלה הן ניסיונות לעשות שימוש בטרור ובאלימות כדי לפגוע בניסיונות למצוא פתרון פוליטי. אסור שההתקפות האלה יצליחו".
  שר החוץ הירדני מרואן מועשר, אמר כי הוא מגנה את הפיגוע בצפת וכי עמדת ירדן בעניין פיגועי ההתאבדות ידועה.
  לדבריו, פיגועים אלה הם טעות מוסרית ומדינית וירדן מנסה לשים קץ לאלימות בין הצדדים ולהחזירם לשולחן המשא ומתן.
  מועשר אמר את הדברים בתום פגישתו עם שליח של ממשלת יפן, טצואו ארימה. השליח היפני גינה אף הוא את הפיגוע באוטובוס: "הקהילה הבינלאומית, בכלל זה יפן, מגנה כל פעולת טרור בה אזרחים חפים מפשע נהרגים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים