שתף קטע נבחר

מסתמן: עמרי שרון ירוץ לראשות הליכוד באשדוד

מקורביו של בנו של ראש הממשלה משוכנעים שהוא עומד להתמודד על ראשות סניף הליכוד בעיר. ל-ynet נודע כי פעילי ליכוד בעיר כבר מכינים "בלוק" חוסם. ושרון עצמו מסביר: "הכל פתוח"

האם עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה, מתכוון להתמודד על ראשות סניף הליכוד באשדוד? על פי מקורביו, שרון מתכוון להתחיל את המירוץ האישי לבחירתו כחבר כנסת מטעם הליכוד, בעיר הנחשבת לאחד המעוזים של המפלגה. שרון בתגובה: "הכל פתוח".

המקורבים: "הסיכוי שיתמודד גבוה מאוד"

עם סיום המפקד הארצי לליכוד, מתחילים בימים אלה הגישושים לבחירת חברי הסניפים המקומיים של המפלגה וראשיה. בבחירות הקודמות, הוצבה אשדוד כעיר השנייה בארץ, מבחינת מספר מתפקדי המפלגה, והיא נחשבת עד היום למעוז הליכוד.
לעמרי שרון חברים רבים באשדוד, ביניהם סמי פינטו וגמליאל חסין, אנשי הנמל.
לאחרונה מבקר שרון רבות בעיר והוא ערך מספר פגישות עם גורמים פוליטיים. לפני חודשים ספורים הפעיל שרון לחץ לסיום משבר הנמלים ובכך מנע את השבתת נמל אשדוד.
מקורביו סיפרו השבוע כי הוא גמר אומר להתמודד על תפקיד בכיר בסניף. פינטו, יו"ר ועד התפעול בנמל, אישר את הדברים והסביר כי "לעמרי תוכניות אישיות רחוקות טווח, והוא מעוניין להתחיל מכאן את הריצה שלו לכנסת". פינטו אמר עוד כי על פי הידוע לו, העביר שרון את כתובתו לדירה שכורה באשדוד כבר לפני כשנה.
חבר אישי אחר של שרון הגדיר את הסיכויים כי בנו של ראש הממשלה יתמודד לראשות הסניף, "גבוהים מאוד".

שרון: "הכל פתוח"

מאז נזכר שמו של שרון כמתמודד פוטנציאלי בסניף, הרוחות בקרב פעילי הליכוד בעיר סוערות. לדבריהם, שרון אינו תושב העיר, אינו מכיר מספיק את אשדוד ועצם העובדה כי הוא בנו של ראש הממשלה, אינה מקנה לו שום זכות יתר.
הפעילים כבר החלו לחשוב על דרכים להכנת בלוק חוסם בהצבעה לתפקידי חברי הסניף וראשיה.
עמרי שרון אמר בתגובה: "אמנם דיברתי על האפשרות הזאת עם סמי פינטו, שהוא חבר מאוד טוב שלי, אבל תן לי לגמור את המפקד, כרגע איני יודע כיצד התפתחו הדברים. הכל פתוח. הרי אפשר לרוץ למרכז הליכוד דרך כל סניף. עדיין לא החלטתי מה אני עושה בדיוק, אני תושב הדרום ואם אתמודד זה לא יהיה דרך מחוז השפלה אליו שייכת אשדוד. לגבי תפקיד בסניף, מי שמכיר את החוקה, יודע שאין לי שום הגבלה להתמודד בכל מקום".
שרון מכחיש בכל תוקף כי בטפסי ההתפקדות שלו רשם את הכתובת בעיר אשדוד. "אני תושב הדרום, וכך אשאר", ציין.
גורמים במצודת זאב הבהירו כי בחוקת הליכוד ישנם סייגים שונים, ויש דרכים בהן יכול חבר מפלגה להתמודד על מקום בסניף מקומי, גם שאינו מקום מגוריו".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
"עדיין לא החלטתי". שרון
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים