שתף קטע נבחר

בן אליעזר מתחייב: נצביע נגד תקציב 2003 בכנסת

בכינוס פעילי מפלגת העבודה בתל-אביב, לא הותיר שר הביטחון מקום לספקות באשר לכוונות הפרישה מהממשלה: "בכל תאריך בו תעלה ההצבעה בכנסת, תהיה התנגדות מלאה של כל הסיעה"

סופה של ממשלת האחדות מתקרב? יו"ר מפלגת העבודה, השר בנימין בן אליעזר, אמר אמש (יום ה') בכינוס פעילים בתל-אביב כי "כל סיעת העבודה תצביע בכנסת נגד תקציב 2003".
לפני כשבועיים הצביעו שרי העבודה נגד התקציב בישיבת הממשלה, אולם אז הם השאירו פתח להתקפלות: אם יחול שינוי מהותי, רמזו, נתמוך בתקציב בכנסת. אמש היה בן אליעזר חד מתמיד. בכינוס נכחו כ-300 חברי מפלגה מכל רחבי הארץ, בתוכם ראשי ערים ומועצות, מזכירי סניפים, מזכיר המחוז הערבי ומזכיר המחוז הדרוזי, שר התחבורה אפרים סנה, סגן השר ויצמן שירי ואישים נוספים. בלשכת בן אליעזר אומרים כי בדיון עלתה "התנגדות סוחפת לתקציב המדינה המוצע".
בן אליעזר אמר במפורש כי "בכל תאריך בו תעלה ההצבעה על התקציב בכנסת, תהיה התנגדות מלאה של כל סיעת העבודה... נותנים כסף להתנחלויות ולחרדים ומפלים ילדים אחרים. לא אתן שיפלו בין ילדי לילדי התנחלויות. אם מקצצים יש לקצץ שווה בשווה לכולם".
סגן השר ויצמן שירי תקף את הסקר שמתפרסם בסוף השבוע ב"ידיעות אחרונות" ומצביע על יתרון ניכר של עמרם מצנע על בן אליעזר בהתמודדות על ראשות העבודה. שירי אמר כי "אנחנו המחנה המנצח, ופואד הוא האיש שיביא שלום".
ממשרד ראש הממשלה לא נמסרה תגובה לדברים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
רואה בחירות באופק? פואד
צילום: איי פי
צילום: מתוך אתר הכנסת
תוקף את הסקרים. שירי
צילום: מתוך אתר הכנסת
מומלצים