שתף קטע נבחר

יצחק בן אהרון: "אם מצנע ייבחר, אני חוזר למפלגה"

בן אהרון, בן 96, מסמליה המיתולוגיים של מפלגת העבודה, מביע את תמיכתו הנלהבת במועמד עמרם מצנע: "הוא התקווה היחידה להחייאת תנועת העבודה"

יצחק בן אהרון, מבכירי מפלגת העבודה בעבר, הודיע אמש (יום ד') לראש עיריית חיפה, עמרם מצנע, כי הוא תומך בו במירוץ לראשות המפלגה.
בן אהרון בן ה-96, שהודיע לפני כשנה על פרישתו ממפלגת העבודה, במחאה על מדיניות ממשלת האחדות בשטחים, אמר עוד כי אם ייבחר מצנע - בכוונתו לחזור אל שורות המפלגה.
"אני מאוד מאוד מחבב את מצנע", אמר בן אהרון, בשיחה מקיבוצו גבעת חיים. "בתפקידיו בצה"ל הוא נהג באופן מוסרי. הוא היחיד שיכול להציל את המפלגה, הוא גם התקווה היחידה להחייאה של תנועת העבודה וגם התקווה כמועמד לראש הממשלה של מדינת ישראל. הוא נקי כפיים, בעל השקפת עולם ברורה, ומתייצב ללא כל עיוותים וקלקלות כדי לכסות על העמדות שלו. הוא המדינאי הראשון שאומר את דעתו במלואה".
בן אהרון מאשים את ראשי העבודה במצבה הקשה. "בכירי המפלגה אחראים לחיסולה הממשי והאידאי של המפלגה. מצנע יכול להרים מחדש את הדגל של ניקיון הדעת".
בתוך כך נקבע ביממה האחרונה הצוות המוביל של מטה הבחירות של עמרם מצנע: יעקב טרנר יהיה אחראי על גיוס התמיכה באזור הדרום; רון חולדאי יפעל במחוז תל אביב; ישראל סביון יעבוד במחוז חיפה; יוסי כץ יגייס קולות במגזר הערבי; נחמיה גנות יפעל למען מצנע במושבים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'רמי פלדמן
"מאוד מאוד מחבב אותו". בן אהרון
צילום: ג'רמי פלדמן
מומלצים