שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  העבודה תקים צוות שידון עם האוצר בשינויים בתקציב
  שרון הסכים להקמת הצוות בעקבות איומי העבודה לעזוב את הממשלה. סגן השר שירי: "לא יתכן שידלגו על יהודה ושומרון ויפגעו בנגב ובמרכז"

  התקדמות במגעים בין ראש הממשלה אריאל שרון ליו"ר מפלגת העבודה השר בנימין בן אליעזר בנושא התקציב. שרון נענה לדרישת בן-אליעזר ובתחילת השבוע יקום צוות של אנשי העבודה שייפגש עם אנשי האוצר, וינסה לבצע שינויים בהצעת התקציב לשנת 2003.
  משמעות הקמת הצוות היא התקפלות של ראש הממשלה בפני תביעתו המשמעותית ביותר של בן-אליעזר.
  הפגישה האחרונה בין שרון לבן אליעזר התקיימה ביום חמישי בבוקר. בן-אליעזר שב ודרש את הקמת הצוות שיבדוק אפשרויות לעריכת שינויים בתקציב, מבלי להקטין את סכום הקיצוץ. "אם לא, נצביע נגד התקציב", חזר והתעקש. שרון שקל - וחזר עם תשובה חיובית. בצוות שידון עם האוצר מטעם העבודה חברים סגן השר שירי ויצמן, השר שלום שמחון וכן ח"כ בייגה שוחט.
  "עוד לא ישבנו איתם", אמר סגן השר שירי ל-ynet, "משום ששר האוצר היה בחופשה. אני מניח שבימים הקרובים נדון איתו. מפלגת העבודה מתעקשת על עיקרון חלוקת הנטל: אנחנו לא נפרוץ את התקציב אלא נדרוש שינוי בסדרי העדיפויות. לא יתכן שידלגו על יהודה ושומרון ויפגעו בנגב והמרכז, כאשר הסיכוי שם למציאת עבודה שואף לאפס. יש הרבה מה לעשות. אנו אחראים ויודעים שמצב המשק הוא לא טוב. כרגע לא נצא בהצהרות אבל לתקציב כפי שהוא – אנו מתנגדים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  גיבשו קיצוצים. שרון ושלום
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים