שתף קטע נבחר

מצנע פועל להשבת עמיר פרץ לעבודה

ראש עיריית חיפה גילה זאת במהלך סיור אצל תומכו בבאר שבע, ראש העירייה יעקב טרנר. פרץ בתגובה: היתה שיחת טלפון אחת, אבל אין חבירה פוליטית

ראש עיריית חיפה והמועמד לראשות מפלגת העבודה, עמרם מצנע, גילה היום (א') כי בימים האחרונים הוא מנהל מגעים עם יו"ר ההסתדרות וראש מפלגת "עם אחד" ח"כ עמיר פרץ, בניסיון לשכנעו לחזור למפלגת העבודה.
ראש עיריית חיפה אמר את הדברים במהלך ביקור שערך היום בעיריית באר-שבע, שם נפגש עם ראש העיר יעקב טרנר, שכבר הביע בו תמיכה. מצנע סיפר כי אמר לפרץ שהצטרפותו למפלגת העבודה, כמנהיג פועלים שצמח וגדל בתוכה, יכולה לתרום לה רבות.
בעניין תמיכתו של ראש עיריית באר שבע, יעקב טרנר, הדגיש מצנע כי תמיכתו של טרנר חשובה לו מאוד, כיוון שבאר שבע היא נכס אלקטורלי שתסייע לו בהתמודדות על ראשות המפלגה.
בהיבט המדיני אמר כי למדינת ישראל יש אינטרס להקמת מדינה פלסטינית לצידה, שכן הקמת אותה מדינה תחייב את מנהיגיה לקחת אחריות על מה שמתחולל בתוכה, בניגוד למצב השורר שם כעת. הוא שב ואמר כי אם ייבחר לראשות המפלגה, יזמין את המנהיגות הפלסטינית למשא ומתן ללא תנאים מוקדמים.

תגובה

ח"כ עמיר פרץ, יו"ר סיעת עם אחד, אמר בתגובה לדברי מצנע כי הוא שולל כל אפשרות שיחזור למפלגת העבודה. מלשכתו נמסר ל-ynet כי "מפלגת עם אחד לא עוסקת בענייניה הפנימיים של מפלגת העבודה. הייתה שיחת טלפון אחת שיזם מצנע עם עמיר פרץ, אך אין כל פגישה מתוכננת בין האישים ואין נכונות לחבירה פוליטית".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אופירה יוחנן וולק
מצנע. משכנע
צילום: אופירה יוחנן וולק
פרץ הוא עוד ישוב?
מומלצים