שתף קטע נבחר

8 סיפורי עם פולניים

למעשה, 8 פכים קטנים מעולם המצברוח של הפולניות

איך מוצאים פולנייה באיצטדיון מלא. משחררים נשר הוא כבר ימצא את הנבלה. (שלח: רפי)
*****
ילד אחד משחק בים, ובאותו הזמן הסבתא הפולניה שלו עומדת על החוף, משכשכת את כפות רגליה במים ומסתכלת עליו בהנאה. פתאום מגיע גל גדול ומעלים את הנכד. הפולניה מרימה ידיים לשמיים ושואלת: "אלוהים, איך יכולת לעשות לי את זה? לא הייתי אמא וסבתא נפלאה? לא תרמתי לבני ברית? לא תרמתי להדסה? לא הקפדתי להדליק נרות כל יום שישי? לא שמרתי אמונים לעם ישראל? לא הבאתי לך מספיק גאווה?...".
יוצאת בת קול מהשמיים: "בסדר,בסדר". שתי דקות אח"כ בא עוד גל גדול ומחזיר את הנכד, כאילו כלום לא קרה. "את מרוצה?", שואלת בת הקול, והפולניה עונה: "רגע, היה לו כובע". (שלח: אורי כץ)
*****
מה אומרת פולניה לבעלה על הבוקר? אתה תעשה לי נס ואני כבר אעשה לך שחור.
*****
פולניה רוכבת על אופניים. שואלת אותה חמותה: "לאן את נוסעת?" עונה לה: "לבית קברות". שואלת חמותה: "ומי יחזיר את האופניים?" (שלחה: איה)
*****
מה עושה פולניה כשהיא קמה עם מצב רוח טוב? יושבת ומחכה שיעבור לה. (שלח: אני)
*****
מה אומרת לעצמה פולניה כשהיא קמה בבוקר ומסתכלת במראה שבאמבטיה? מגיע לו. (שלח: אייל)
*****
פולניה אחת מבקרת יום יום את בעלה הגוסס. לאחר מספר שבועות ניגש אליה הרופא ואומר לה: "אני מצטער, אבל לבעלך נותרו עוד מספר ימים לחיות". משיבה לו הפולניה: "חיכיתי כל כך הרבה זמן, אני יכולה לחכות עוד כמה ימים". (שלח: אורי כץ)
*****
פולניה ובעלה בסכסוכים ומריבות החליטו להיות ברוגז. כעבור יומיים של חוסר תקשורת קיבל הבעל צו מילואים והתגייס. כשיצא מן הבית אפילו לא נפרד מאשתו.
עברו 15 ימי מילואים, ובשעה 1:00 בלילה שב הבעל לביתו, עדיין עם מועקה על שיצא מבלי להיפרד מאשתו, והחליט להפתיע אותה, התפשט ומבלי להדליק את האור נכנס למיטה והחליט שהלילה הוא מזיין את אשתו כפיצוי להתנהגותו. הוא גישש באפלה, הרים לה את הכותונת והיא לא מתנגדת, מלטף לה את השדיים, והיא לא מתנגדת, תוקע אותה, גומר ונכנס להתקלח. לפני שהוא חוזר למיטה מחליט הבעל לשתות כוס קפה והנה אשתו במטבח.
"היי, מה את עושה פה?", הוא אומר.
והיא עונה: "יא חרא, אתה לא יודע שכשאתה במילואים אני מביאה את אמא שלי?".
הבעל הבין, כי תקע את חמתו הפולניה, רץ לחדר השינה, מדליק את האור ואומר: "יא בהמה, את לא מתביישת? אני מזיין אותך במחשבה שאת אשתי ואת לא אומרת מילה?".
עונה לו חמתו: "20 שנה אנחנו לא מדברים, אז עכשיו אני אדבר אתך?"

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום יוסי רוט
הנשר כבר ימצא
צילום יוסי רוט
צילום: לע"מ
נו, חיכיתי עד עכשיו
צילום: לע"מ
מומלצים