שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עוגה, עוגה, עוגה - סביב הכבאי נחוגה

  יש דברים שלא אמורים לעשות לבד בבית. רדיפה אחרי גנבים היא אחד מהם. אז מה כן אפשר לעשות לבד? פשוט מאוד - להגדיל את החזה  נמאס לכם מהכנסת? תמיד יש את עיראק

  קונסטנטין סימון בן ה-52, חי רוב חייו תחת משטרו של צ'אוסצקו ברומניה. כאשר התחלף המשטר והפך לדמוקרטי, ניסה קונסטנטין להסתגל לתנאים החדשים, אך ללא הצלחה מרובה. המפעל בו הוא עבד נסגר וכל חייו החלו להתדרדר. נואש מהמצב, פנה קונסטנטין לשגרירות עיראק ברומניה בבקשה להתאזרח בעיראק. "נמאס לי מהדמוקרטיה", הוא אומר. "אני לא יכול לחכות לרגע שבו אהיה אחד מאנשים של סדאם. אני רוצה לעבור לגור בעיראק, אבל עם העיראקים לא יסכימו, אני אנסה את מזלי בלוב או בקובה – לא משנה איפה, העיקר שיהיה שם שלטון יחיד. נמאס לי אי-הצדק שבדמוקרטיה".

  "עשו זאת בעצמכן", והפעם: חזייה להגדלת חזה

  בשורה חדשה לנשות בריטניה: חזייה המגדילה את החזה בעזרת וואקום מוצעת למכירה בחנויות. החזייה, שנקראת "בראבה", מורכבת מחזיית בסיס, ריפוד, משאבת וואקום ומנגנון פנימי שמפקח על כל העסק. על מנת לראות תוצאות בשטח, על הנשים ללבוש את החזייה במשך עשר שעות רצופות ביום, לתקופה של עשרה שבועות. ממציא החזייה, ד"ר רוג'ר חורי, טוען שהיא מבטיחה הגדלה של לפחות "קאפ" אחד. לדבריו "החזייה היא הסיכוי הראשון של נשים להגדיל את החזה ללא ניתוח או שימוש בכימיקלים".

  המורה, תתפשטי!

  מאות תלמידים באוניברסיטת כלכותה בהודו לא למדו היטב לבחינות הסיום שלהם השנה. מכיוון שהגשת טופס מבחן ריק אינה באה בחשבון, מצאו התלמידים פתרון יצירתי לבעיה ומילאו את טפסי המבחן בסיפורים פורנוגרפיים. דאס סאראנג'אן, סגן מנהל האוניברסיטה, מסר לעיתון המקומי בהודו, כי "אנחנו נדאג להראות להורי התלמידים את התשובות של בניהם. זו לא הפעם הראשונה שתלמידים נכשלים, אבל זו הפעם הראשונה שבמקום תשובות למבחן יש לנו פורנוגרפיה".

  אל תנסו את זה בבית (או לפחות ככה מבקשת המשטרה)

  סופרת קנדית קמה בבוקר והוציאה את כלב הלברדור שלה, טובי, לטיול. כמו בכל בוקר, היא לא התלבשה בהידור רב. תחתונים שמעליהם מעיל מהווים לבוש מספק לטיול בוקר מוקדם בשכונה השקטה והמנומנמת. בעודה הולכת לתומה ברחוב, גילתה גיבורתנו שמישהו מנסה לפרוץ את רכבה. מיהרה הסופרת והחלה לרדוף אחרי הגנב, כשבמקביל היא מצלצלת למשטרה בטלפון הנייד שבידה.
  במהלך המרדף הדפה הסופרת את הגנב אל סמטה צרה, כשבצידה השני כבר חיכו השוטרים שהגיעו למקום תוך דקות ספורות. משטרת קנדה מיהרה להודות לסופרת האמיצה שסייעה בתפיסת הגנב, אך טרחה גם לציין כי היא לא ממליצה לציבור הרחב לנהוג כמותה.

  "תקראו למכבי אש, העוגה בוערת"

  צוות מסעדה תמים רצה בסך הכל להדליק זיקוק קטן ולתקוע אותו בעוגת החתונה, אבל גץ אחד ממנו התעופף והפעיל את אזעקת כיבוי האש שבמקום. הכבאים מתחנת מכבי האש הקרובה שמעו את האזעקה ומיהרו למקום, על מנת לגלות את אנשי הצוות הנינוחים טורחים סביב העוגה. אנשי הצוות טענו כי הם היו עסוקים מידי בעוגה ולכן לא טרחו לכבות את האזעקה. לאחר התנצלויות רבות, העניקו אנשי המסעדה לכבאים פרוסות נאות מהעוגה המדוברת ושילחו אותם לדרכם.

  פינת בקהאם השבועית

  סוף סוף הוכיחו מחקרים אמיתיים את מה שאני טוענת ממזמן – אין שום טעם בתופעה התקשורתית רחבת ההיקף ונטולת הביסוס העונה לשם "דיוויד בקהאם". דו"ח רשמי שהוציאה ממשלת הוד מלכותה, קובע חד משמעית, כי לכוכב הכדורגל וקפטן נבחרת אנגליה, דיוויד בקהאם, יש "השפעה קטנה מאוד על עידוד הציבור לעסוק בספורט ולשמור על בריאותם".

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חזייה. אחרי השימוש בה כבר תצטרכו לקנות חדשות
  עוגה. זהירות, דליק
  צילום: אלג'זירה
  סדאם. אזרחים חדשים בדרך
  צילום: אלג'זירה
  צילום: איי פי
  בקהאם. אשה פשוטה ולא רלבנטית?
  צילום: איי פי
  מומלצים