שתף קטע נבחר

אדם המקורב למנהלת שמתה נחשד במעשים מגונים

בני משפחה, שבתם היתה תלמידה של מנהלת ביה"ס לאומנויות יעל העליון, טענו במשטרה: "אדם המקורב להעליון ביצע בבתנו מעשים מגונים. יומיים לפני מותה של העליון סיפרנו לה על כך, והיא לקחה את זה קשה". המשטרה מעוניינת לשוחח עם בעלה של העליון

משטרת מרחב ירקון בודקת מידע חדש שהגיע אליה ועשוי לשפוך אור על הנסיבות שהביאו למותה של יעל העליון ז"ל, המנהלת המיתולוגית של בית הספר לאומנויות בתל אביב, כך מדווח היום (ב') "ידיעות אחרונות". הבדיקה מתנהלת בידי צוות בראשות ראש מחלק נוער במרחב ירקון, פקד יוסי גרשון, בפיקוחו הצמוד של ראש אגף החקירות במרחב, סנ"צ יועז פנקס.
אתמול הסתיימו שבעת ימי האבל על מותה של העליון. חוקרי המשטרה מעוניינים כעת לשוחח עם בעלה, יעקב העליון, בעקבות המידע החדש על נסיבות מות רעייתו, אך הם ייאלצו להמתין עד שישוב לאיתנו.
תזכורת: גופתה של העליון נמצאה לפני עשרה ימים מוטלת מתחת לדירתה בבניין לונדון מינסטור בתל אביב. בני משפחתה טענו בשבוע שעבר שנהרגה, ככל הנראה בתאונה. המשטרה סברה בשבוע שעבר שהתאבדה. מכל מקום, המשטרה לא חקרה את נסיבות מותה וגם אתמול אמרה המשטרה כי אין חקירה בחשד שמותה נגרם כתוצאה מעבירה פלילית.
אתמול נפגשו עם חוקרי מחלק הנוער של משטרת מרחב ירקון בני משפחה מתל אביב. הם, לדבריהם, עמדו להתלונן בתחילת השבוע שעבר נגד אדם המקורב ליעל העליון, בחשד שביצע מעשים מגונים בבתם הקטנה, שהיתה תלמידה שלה.
לדבריהם, הם סיפרו ליעל העליון את טענותיהם יומיים לפני מותה, והיא "לקחה זאת קשה מאוד" והביעה דאגה רבה לשלום הילדה. בני המשפחה טענו שהעליון הודיעה להם כי תתפטר מתפקידה כמנהלת בית הספר לאומנויות בגלל מה שהם סיפרו, משום שהיא מרגישה כמי שנושאת באחריות מוסרית לנאמר בטענותיהם. בני המשפחה טענו במשטרה כי התכוונו להפגש עם העליון שוב בתחילת השבוע, אך היא מתה קודם לכן.
בני המשפחה, על פי סיפורם במשטרה, היו מקורבים מאוד לבני משפחת העליון, ולכן גם הם לקחו קשה מאוד את מותה. לדבריהם, הם באו למשטרה רק לספר את סיפורם, ולא להתלונן עדיין באופן רשמי, כיוון שאינם רוצים לפגוע בבני משפחת העליון ובקטינה בת משפחתם, שלטענתם נפגעה מאוד.
בני המשפחה הביאו אתם לפגישה עם החוקרים מכתב שכתבה הילדה, ובו סיפרה את סיפורה. הם גם הביאו אתם את הדפסי דואר אלקטרוני (אי מייל) מהמחשב של הילדה, ובו מכתבים שנשלחו אליה על ידי אותו אדם המקורב ליעל העליון.
סיפורה של המשפחה במשטרה מאשש אולי את השמועות שנפוצו בשבוע שעבר, ולפיהן נפלה יעל העליון אל מותה בסערת רגשות לאחר שנודעו לה טענות משפחת ידידיה.
רונאל פישר, עורך דינה של משפחת העליון, סירב אתמול להתייחס למידע החדש שנבדק על ידי המשטרה ואמר כי כל עוד בעלה של המנוחה, יעקב העליון, מאושפז במצב קשה ויש חשש לחייו – הוא לא יתייחס לשום נושא אחר הקשור לפרשה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: ידיעות אחרונות
יעל העליון ז"ל
צילום רפרודוקציה: ידיעות אחרונות
מומלצים