שתף קטע נבחר

ליברמן: שרון רצה "לזרוק אותנו לכלבים" אחרי הבחירות

יו"ר סיעת האיחוד הלאומי הביע זעם על האשמותיו של שרון כי הכשיל כהונת ממשלת ימין. "מי שלא נתן לממשלה לאומית לקום זהו שרון. הוא ניסה לטמון לנו מלכודת"

יו"ר סיעת האיחוד הלאומי, אביגדור ליברמן, זועם על ראש הממשלה אריאל שרון ודוחה את האשמות כאילו הוא האחראי לפירוק הממשלה והקדמת הבחירות. ליברמן טוען כי שרון ניסה לזרוק אותו "לכל הכלבים" לאחר הבחירות ולהרכיב שוב ממשלת אחדות עם העבודה.
"מי שלא נתן לממשלה לאומית (ימנית) לקום זהו אריאל שרון. גם היום במסיבת עיתונאים הוא הודיע שלאחר הבחירות הוא מתכוון להקים ממשלה עם מצנע, פרס ופואד, לא עם ליברמן ולא עם בני אילון. אנחנו בניגוד לאחרים לא דרשנו שום תיקים, שום תקציבים, להיפך, אנחנו החזרנו את הוולוו ואמרנו לראש הממשלה שנתמוך בתקציב ללא שום תנאי מוקדם. כל שאמרנו הוא שלא ייתכן שראש הממשלה ישתמש בנו כרגע ואחרי הבחירות הוא יזרוק אותנו לכל הכלבים".
עוד אמר ליברמן, כי המגעים הקואליציוניים היו תרמית וכי ראש הממשלה לא התכוון אליהם. "אריאל שרון לא למד לקח. הוא מפיל ממשלת ימין ולא נותן לשום ממשלת ימין לקום. למה הוא אמר אתמול שהוא מעדיף את פרס ומצנע עלי? היו לנו תביעות - ובראשן שנושא המדינה הפלסטינית ידון בממשלה ולא נקרא על כך בעיתונים... הליכוד תמיד יודע לנצח בבחירות, אבל לא יודע לשלוט. רק אתמול בעשר בערב הוא קבע איתנו פגישה להיום בשתיים בצהריים. היה ברור שזו תרמית. הוא (רה"מ) ניסה לשים לנו בימים האחרונים מלכודת".
יו"ר סיעת המפד"ל, חבר הכנסת שאול יהלום, תקף היום את סיעת האיחוד הלאומי ואמר כי "האחריות הממלכתית היא ממנה והלאה והיום היא הוכיחה זאת". יהלום טען כי "חוסר האחריות של האיחוד הלאומי הצטרף לחוסר האחריות של מפלגת העבודה והשתיים הביאו את שרון למצב בו לא היתה לו ברירה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלי תיבון
ליברמן. מלכודת
צילום: גלי תיבון
מומלצים