שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפועל פ"ת: חברי העמותה נגד ליאור שחר
  הקבוצה נמצאת מתחת לקו האדום, אך 'הקרב על הוועד' בהנהלת הפועל פתח תקווה נמשך. המחלוקת הנוכחית - האם ליאור שחר הוא "יושב הראש" או "המנהל המקצועי"

  עוד לא עבר שבוע מאז שנכנס ליאור שחר לתפקידו בהפועל פתח תקווה, וכבר צצו מחלוקות ואי הבנות בינו ובין חמשת חברי העמותה, שהם גם חברי הנהלת הקבוצה. המחלוקת הראשונה בנוגע לתפקידו של שחר, הייתה קשורה, איך לא, לתואר שישא.
  לדבריו של שחר הוא מכהן כיו"ר המועדון, בעוד יעקב שפי, אחד מחמשת חברי ההנהלה והבעלים של הקבוצה הוא יו"ר העמותה. חברי העמותה, לעומת זאת, רצו ששחר יקבל את התואר אותו נשא איתן בודיניוק, קרי 'המנהל המקצועי של המועדון'.
  היום חלה התפתחות לרעה ביחסים בין חברי העמותה והבעלים לבין שחר, זאת משום שהאחרון סירב, לטענתם, לחתום על החוזה אותו הגישו לו חברי העמותה. יעקב שפי: "המסמך הועבר אל שחר אך הוא לא חתם עליו, ואם הוא לא יחתום עליו, העמותה תחליט מה לעשות לגבי זה לאחר שתתייעץ עם מאיר שמיר. כרגע זה נראה מאוד מוזר, ששחר לא יודע מה תפקידו, לא קיבל הגדרה של סמכויות וגם לא מעוניין לסכם את תפקידו.
  "אנחנו מוכנים לתת לו אפילו יותר סמכויות מאשר היו לאיתן בודיניוק" המשיך שפי, "אבל העניין צריך להיות מסוכם. הוא אמור לקבל שכר, ואסור לנו לסכם על זה בלי שנעביר מסמך מסודר לבקרה התקציבית. העמותה היא הבעלים. היא לא יכולה להחזיק אדם בלי לסכם את מערכת יחסי הגומלין בינו לבין העובדים".
  בקרב חברי העמותה מעריכים ששחר מסרב לחתום על החוזה, כיוון שבמסמך זה מצוינת הגדרת תפקידו, שאינה מקובלת עליו. שחר, מצידו, הכחיש את עצם קיומו של המסמך המדובר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים