שתף קטע נבחר

שרון: אפעל שהבחירות יהיו מהירות וזולות

ראש הממשלה נפגש עם אנשי עסקים בתל אביב ותקף את אנשי מפלגת העבודה, תוך שליחת עקיצות גם לעבר יריבו בפריימריז נתניהו

"בכוונתי לעשות הכל בכדי שהבחירות הנוכחיות תהיינה מהירות, קצרות וזולות ככל האפשר. מפלגת העבודה סירבה לכך - והדבר היה יכול למנוע ביזבוז מיותר", כך אמר היום (ה') ראש הממשלה אריאל שרון במפגש עם אנשי עסקים בתל אביב.
שרון שב ותקף את מפלגת העבודה והעומד בראשה, בנימין בן אליעזר, והאשים כי הפרישה מהקואליציה נבעה מתוך מצוקות אישיות והעדפה של אינטרס פוליטי על פני השיקול הלאומי.
"מנהיגות לא נמדדת לפי רטוריקה חסרת בסיס ושחר. מנהיגות נמדדת ביכולת להעדיף אינטרס לאומי על כל אינטרס אישי", הבהיר ראש הממשלה, ואנשי העסקים תהו האם הוא מתכוון לבן אליעזר או ליריבו בנימין נתניהו.
שרון שיגר רמז נוסף לעבר יריבו נתניהו ואמר כי "לא נפגע ביחסים המיוחדים עם הממשל האמריקני, שלא יסבלו פגיעה במעמדנו הבינלאומי שתפגע במאמצים להביא סיוע כלכלי למדינת ישראל".
שרון הבטיח שלא יאפשר לנהל כלכלת בחירות, כפי שנעשה במערכות בחירות קודמות. על כך הגיבו במחנה נתניהו ואמרו כי החלטתו של שרון להעניק הנחות לחיילים בחכירת קרקע בגליל ובנגב - מדברת בעד עצמה.
ממטה נתניהו נמסר בתגובה לדברים שאמר ראש הממשלה, כי "לא ניגרר להשמצות, להיפך. הבחירות האלה הן על השאלה איזה ראש הממשלה יוציא את הממשלה מן הבוץ הכלכלי". מלשכת נתניהו נמסר כי עד לרגע זה לא הגיע שום מברק ממשרד החוץ שמעיד על ביקורת כשלהי מהממשל האמריקני על מינויו של נתניהו לתפקיד שר החוץ: "להיפך, עד לרגע זה הגיעו למשרד מברקים המדווחים על ברכות ואיחולים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
שרון. רטוריקה חסרת שחר
צילום: איי פי
מומלצים