שתף קטע נבחר

הערב ב-19:30- מסיבת עיתונאים של רמון

הלילה כינס המועמד לראשות העבודה את תומכיו להתייעצות מכרעת. בן אליעזר קרא לרמון לחבור אליו: "חיים חבר שלי, הוא ילד גדול ויודע מה צריך לעשות"

ח"כ חיים רמון, המתמודד על ראשות העבודה, יודיע הערב (יום ב') במסיבת עיתונאים שתיערך ב-19:30, אם הוא פורש מהמירוץ לראשות העבודה, כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, או נשאר בו עד ל-19 בנובמבר. הלילה הוא כינס את הח"כים התומכים בו להתייעצות מכרעת בעניין.
בכנס פעילים אמש אמר רמון כי הוא חייב את המשך ההתמודדות לפעיליו הרבים. "אני מבין שאני חייב את ההתמודדות לפעילים הרבים מבחינה מוסרית", אמר, "ומבחינה פוליטית הדברים שקולים: על כל הסבר מדוע לפרוש, יהיה גם הסבר טוב מדוע לא לפרוש ויש לשקול את הדברים".
אנשי המטה של רמון אמרו בתום הכנס בתל-אביב, בו השתתפו כ-200 איש, כי מדבריו השתמע שהוא עדיין דבק במירוץ. ממטה רמון נמסר כי הבוקר תצא הודעה בעניין.
הלילה נפגש רמון עם חברי כנסת מהעבודה התומכים בו, ביניהם ככל הנראה יוסי ביילין, דליה איציק, צלי רשף, אברהם (בייגה) שוחט וראש המטה איתן כבל. מלבד כבל, מדובר בקבוצה הפועלת כדי להביא את רמון לפרישה מהמירוץ, כדי לאפשר ניצחון מהיר למצנע בסיבוב הראשון בפריימריז.
אתמול שוב קרא יו"ר העבודה הנוכחי, בנימין בן אליעזר, לרמון לחבור אליו במירוץ ולאפשר ניצחון על מצנע. "חיים חבר שלי. הוא ילד גדול, הוא יודע מה צריך לעשות", אמר בן אליעזר במסיבת עיתונאים בבית המפלגה.

ישיבת המרכז נדחתה

אמש נקבע כי ישיבת מרכז מפלגת העבודה לא תתקיים כמתוכנן ביום חמישי, כך הודיע מזכ"ל המפלגה, חבר הכנסת אופיר פינס. הישיבה נדחתה למועד שלאחר בחירת יו"ר המפלגה ב-19 בנובמבר. המזכ"ל פינס הסביר כי ההחלטה התקבלה לאחר התייעצות עם שלושת המועמדים.
התאריך המשוער לכינוס המרכז בעניין הפריימריז הפתוחים להרכבת הרשימה לכנסת הוא ה-21 בנובמבר.לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
רמון. שעת ההכרעה
צילום איי פי
פואד. "חיים ילד גדול"
צילום: רויטרס
מומלצים