שתף קטע נבחר

דוד לוי חוזר לליכוד

נפגש עם ראש הממשלה וקיבל הזמנה לשוב "הביתה". גורמים בליכוד: חזרתו תסייע לשרון בפריימריז ובבחירות כאשר יצטייר בעיני המתפקדים כמי שמחזק את המפלגה

ח"כ דוד לוי הודיע אחר הצהריים (יום ה') רשמית על חזרתו לליכוד. לוי נפגש הבוקר בירושלים עם שרון וקיבל ממנו הצעה לשוב לליכוד יחד עם חברי תנועת "גשר", זאת לקראת ההתמודדות של שרון בפריימריז מול נתניהו, ולקראת הבחירות באופן כללי.
בהודעת לשכת ראש הממשלה בתום הפגישה נאמר ששרון הזמין את לוי ואנשי גשר להתפקד לליכוד, "כדי לעמוד יחד מול הבעיות והאתגרים שישראל ניצבת בפניהם. ראש הממשלה ציין שהוא מעריך את ניסיונו ויכולתו של לוי, וכי אין ספק שתרומתם של לוי ואנשי 'גשר' לליכוד תהיה גדולה".
גורמים בליכוד אמרו שחיזוק המרכז הפוליטי בליכוד ייחזק את שרון בהתמודדות מול מפלגת העבודה וגם מול נתניהו. לדבריהם, שרון יצטייר כמי שהחזיר הביתה את החברים שפרשו בתקופת נתניהו, ביניהם דן מרידור. אתמול פורסם שלאחרונה הוצע למרידור לחזור לליכוד ולרוץ לתפקיד ראש עיריית ירושלים מטעם המפלגה.
לוי פרש מהממשלה ביולי השנה בעקבות ביקורת קשה שמתח על תקציב המדינה, וטען שהתקציב לא נותן את המענה לצרכי השכבות החלשות. יצויין שבנו של לוי, ג'קי, יתמודד בקרוב על ראשות העיר בית-שאן מטעם הליכוד.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום זום 77
לוי. אין כמו בבית?
צילום זום 77
מומלצים