שתף קטע נבחר

קניון מרטין מועמד לבחירה הראשונה

הדראפט לאנ.בי.איי יתקיים מיניסוטה ביום רביעי

בעוד יומיים יתקיים במינסוטה הדראפט של שחקני הקולג' לאנ.בי.איי, ואם יש דבר אחד שנראה ודאי לאחר מחנה הדראפט הוא שקניון מרטין יהיה הבחירה מספר אחת. הפרוורד קניון מרטין, ממכללת סינסינטי, סיים את תקופת המכללה כסניור - שחקן השנה הרביעית בקולג'. הפורווארד של יו.סי.אל, סטרומיל סוויפט, והסנטר של טקסס, הג'וניור כריס מיהם, יחלקו את המקומות השני והשלישי בדראפט 2000.
שם חם נוסף הוא דריוס מילס, שינסה ללכת בדרכם של קובי בראיינט, קווין גארנט וג'ונתן בנדר, ולצאת לאנ.בי.איי ישר מבית הספר התיכון. עם זאת, להבדיל משנים קודמות, רק שני שחקנים בחרו לוותר על הקולג' ולנסות את מזלם בליגה של הגדולים, למרות שקבוצות מהליגה לא מסתירות את התעניינותן במה שמתרחש בין כותלי בתי הספר: "כולנו עושים סקאוט בבתי ספר", אמר המנג'ר החדש של ונקובר גריזלי, דיק וורסאצ'ה. "אני לא בטוח שלא היינו בוחנים נערים צעירים יותר, אם היינו יכולים".
הגארד הסניור מפרזנו-סטייט, קורטני אלכסנדר, והפורווארד מרכוס פיזר מאוניברסיטת איווה צפויים להיבחר בעשירייה הראשונה. הסנטר היווני לקובוס צקאלידיס, שחקן א.א.ק אתונה, אמור להיבחר במקום גבוה, וכנראה שיהיה הבחירה האירופאית הגבוהה ביותר. שני אירופאים נוספים שצפויים להיבחר בסיבוב הראשון הם אנטוניס פוטסיס, הגארד של אלופת אירופה פנתינייקוס, ומארקו יאריץ' מפאף בולוניה.
הגארד של קונטיקט, חאליד אל-אמין, דסמונד מייסון מאוקלהומה וג'סטין לוב מסיינט לואיס ייבחרו אף הם, ככל הנראה, בסיבוב הראשון של הדראפט.
הסדר המלא, כל התשובות וכל הטריידים - בלילה שבין רביעי לחמישי, באולם הטרגט סנטר במיניאפוליס, מדינת מינסוטה.

לפנייה לכתב/ת
מומלצים