שתף קטע נבחר

קמפיין מרצ: לנתץ דימוי "הסבא הטוב" של שרון

במפלגה החליטו להתמקד בהקפות ישירות על רה"מ. בין הססמאות: "כי שרון כישלון". ועידת המפלגה תבחר היום בשריד ליו"ר ותאשר השיריונים

מרצ פתחה היום (ב') בקמפיין התוקף בצורה ישירה ובוטה את ראש הממשלה אריאל שרון. בכיר במרצ הגדיר זאת כמלחמת "ראש בראש" בשרון כדי לשנות את התדמית השגויה שדבקה בו של "הסבא הטוב".
בין הססמאות שניתלו כבר ברחבי הארץ: "כי שרון כישלון". מרצ תנסה להעביר בקמפיין שני מסרים, לפיהם היא המפלגה היחידה שמשמשת כביטוח נגד שרון והיא גם האלטרנטיבה האמיתית, מכיוון שמרצ היא היחידה שלא תצטרף לממשלתו.
לדברי יו"ר המפלגה, יוסי שריד, "אנחנו חושבים שהמצב בארץ הוא כישלון גמור בכל התחומים ועל פי השקפתנו כישלונות הם לא יתומים, יש להם אבא ושרון הוא האבא. הוא הוכיח כישורים של הצלחה להתחמק מאחריות לכישלון וזה מחייב אותנו להצביע עליו".
במרצ רוצים לפגוע בתדמיתו של שרון כמי שלכאורה אין קשר בינו לבין המצב הקשה בארץ. אחד ממנהלי הקמפיין של מרצ אמר כי "יש תופעה תמוהה. הממשלה הגרועה ביותר בתולדות מדינת ישראל מביאה להידרדרות שלא ידענו כמוה ושרון כאילו לא קשור אליה. תמיד הוא הצטיין בלגלגל את האחריות כלפי מעלה ועכשיו כשהוא למעלה הוא מגלגל את האחריות מטה, לברק ולערפאת ואנחנו אומרים: אתה אשם".

הוועידה תבחר היום בשריד ליו"ר

בתוך כך, ועידת מרצ תתכנס בשעה 15:00 בגני התערוכה בתל אביב כדי לבחור יו"ר לתנועה. לחברי הוועידה מצפה עבודה קלה, מכיוון שהמועמד היחיד לתפקיד הוא שריד. כמו כן הוועדה תקבע את שיטת בחירת המועמדים לכנסת ותאשר את השיריונים לרומן ברונפמן, נציג הבחירה הדמוקרטית, וליואב קריים במשבצת הנכים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
שריד. המועמד היחיד
צילום: גבי מנשה
מומלצים