שתף קטע נבחר

שרון טוען: מזייפים בשמי "רשימות חיסול"

בימים האחרונים מופצות בליכוד רשימות שנושאות את הכותרת "רשימת המומלצים של מטה שרון לכנסת". שמותיהם של לימור לבנת ורני מילוא אינם מופיעים ברשימות. מטה שרון: "הוא זועם על הפצת הרשימות הפיקטיביות"

במטה של ראש הממשלה, אריאל שרון, טוענים כי הוא זועם על הפצת רשימות מומלצים מזויפות מטעמו לקראת הבחירות לרשימת הליכוד לכנסת. המדובר ברשימות מהסוג שנודע בכינוי "רשימות חיסול". בחלק מהרשימות נמחק שמה של שרת החינוך, לימור לבנת, מרשימת "המומלצים" של ראש הממשלה, וברשימות אחרות נמחק שמו של השר רוני מילוא.
הרשימות נושאות את הכותרת "רשימת המומלצים של מטה שרון לכנסת", אולם במטה ראש הממשלה אומרים כי מדובר ברשימות פיקטיביות, שמפיצים פעילים בתנועה בשמו של שרון, אולם ללא אישורו. במטה טענו כי שרון רתח מזעם כששמע על הרשימות הללו, ונתן הוראה שאם יאותר חבר שמפיץ רשימות כאלו - יש להגיש נגדו מייד תלונה למשטרה. "כל אחד יכול להיכנס למחשב ולהדפיס רשימת מומלצים תחת הכותרת 'מועמדי שרון לכנסת'", טענו במטה שרון, "התופעה הזאת היא חמורה ביותר. ראש הממשלה איננו מתכוון בשום אופן להתערב בבחירות, והוא קורא לחברי המרכז להצביע בצורה עניינית".
בסביבת ראש הממשלה אמרו כי בדרך כלל מדובר ברשימות שבראשן מופיעים שמותיהם של שרים בליכוד, אחריהם מופיעים שמותיהם של חברי כנסת, ולאחר-מכן שמות של שניים או שלושה פעילים זוטרים, שכפי הנראה הם האחראים להפצת הרשימות.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערוץ 2
שרון. מזייפים בשמי
צילום: ערוץ 2
מומלצים