שתף קטע נבחר

מצנע תוקף את הליכוד: עובד על הציבור בעיניים

בעבודה מחכים לסיום הפריימריס כדי לפתוח במתקפה חריפה על הליכוד. מצנע: "המסרים שלנו אטרקטיביים, נחדד את ההבדלים בינינו לבינם ונחשוף את מחדלי הממשלה"

יו"ר מפלגת העבודה יוצא הבוקר (יום א) בהתקפה חריפה וישירה על הליכוד. באסיפה של התק"ם אמר מצנע, כי "הליכוד עובד על הציבור בעיניים ויש לו אינטרס להרדים את מערכת הבחירות וליצור תמונה כאילו אין הבדל משמעותי בין המפלגות וכולנו במרכז".
בקולו של מצנע ניתן היה לשמוע הבוקר כי הוא עתיד תוך ימים לפתוח בחזית הבחירות האמיתית מול הליכוד, לאחר גמר הפריימריס בשתי המפלגות הגדולות. מצנע מנתח את דפוסי ההצבעה על פי הסקרים העדכניים, לפיהם הציבור ממשיך לטעון כי מצב המדינה טעון שיפור, אך בד בבד דבק בימין.
"המסרים שלנו אטרקטיביים, אנו נחדד את ההבדלים בינינו לבינם, נחשוף את מחדלי הימין ואת מחדלי הממשלה", הבטיח. "נחזור על כך שמי שישים פתק של הליכוד בקלפי בעצם ינציח את מה שקרה כאן בשנתיים האחרונות".
הוא הוסיף, כי "המציאות הפוליטית מאוד מעניינית שלא לומר, מאוד מביכה. "מחד, אין אזרח בישראל שאיננו מסתכל על השנתיים האחרונות בכעס ובעצב גדול. העמדות שאני מביע בחודשים האחרונות קונות אוהדים בקרב הציבור הימני אך למרות זאת ישנה נטיה מפלגתית ללכת ימינה ולהצביע עבור הליכוד שהוא האחראי הישיר למה שקורה כאן בשנתיים האחרונות. אין ספק שעד הבחירות ימשיכו בליכוד לעבוד על הציבור בעיניים על ידי סיסמאות".
גם לכיוון שינוי שולח מצנע חיצים וטוען, כי אם יגדילו כוחם בבחירות הקרובות – יצטרפו לממשלת ימין בראשות שרון וליברמן, שתנציח את המצב הביטחוני הקיים. "שינוי רואה שותפות לגיטימית בהצטרפות לממשלת שרון וליברמן", טען. "הדגל היחידי של שינוי הוא הדגל המתנגד לחרדים".
דני יתום המתמודד בפריימריס במפלגת העבודה אמר בכנס כי הוא תומך בדרכו של מצנע ובפתיחת ערוץ הידברות, אולם נמנע מלומר כי הוא תומך בהידברות תחת אש.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערוץ 2
מצנע. פותח במתקפה
צילום: ערוץ 2
מומלצים